0
remaker

Daljinsko zakljucavanje/otkljucavanje

Recommended Posts

Centralno zakljucavanje na kljuc mi radi ali ni na jednom daljincu ne radi..baterije su nove i ma indikacije na samom daljincu..navodno.je prije radilo sve jer sam auto takav kupio i prosli gazda kaze da nije to uspio rijesit ali da mu je prije valjalo..ne vjerujem da laze jer je cak kupio i jedan novi kljuc za auto..da li ima ppsebno neki osigurac za tako nesto ili moze li.mi.netko reci kako da dodem do tog centralnog modula u kabini..prvo bih probao sve kontakte ocistit pa probat..da li jem moguce da su u vratima kablovi u prekidu?ako nista ne uspijem onda cu kod strucnjaka koji kodira kljuceve da provjeri.i probao sam sa puno nacina kodirat kljuc onako preko auta ali nista ne trza...a ako ima netko jos neki nacin za kodiranje nek napise slobodno

I zanima me da li se isplati bacati neke velike novce na rijesavanje toga ili bolje ugradit nekakvo novo zakljucavanje,da li je tesko za ubacit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si još napisao koji auto...

 

Na tatinom audiju a4 iz 2007. su prestali raditi daljinci u nekoliko mjeseci...

Zamjenio sam baterije ali daljinski nije radio dok ga nisam ponovno upario prema uputama s youtube-a... cca 5min posla.

Ukratko morao sam jedan ključ u bravu i dati kontakt a drugi u bravu vrata, ključ u bravi vrata zaključati i zatim otključati vrata i voila - uparen i radi.... i zatim kontra da mi proradi i drugi daljinac...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf plus 2006 (pise pored moga imena),danas sam samo pogledao onaj pregib u vratima kod vozaca i vidio sam jednu zicu koja mi ne izgleda tvornicki,kao da je netko prije nesto dirao ali nisam imao vremena dalje istrazivat,sutra cu vidjet a posto sam naisao na forumu da se spominje da je mana taj pregib i da zice pucaju krenio sam od toga..zanima me princip rada, da li se sa brave vozaca dobije signal pritiskom na kljuc pa se aktivira modul za centralno ili prvo modul dobije signal pa od njega krece radnja zakljucavanja i otkljucavanja..te ukoliko netko ima el.shemu centralnog zakljucavanja za taj auto,oprema je GOAL ako ista moze znacit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako jedan daljinski radi normalno a drugi šteka onda nije do žica u vratima nego je nešto s daljincem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi nijedan iako kad nekad sam u autu i stiskam kljuc cujem nekad klik od tog centralnog modula cini mi se ali se nista ne dogada

Share this post


Link to post
Share on other sites
0