0
mortetm

Kako popraviti špricaljke za vjetrobran na Polu 2005

Recommended Posts

Pozdrav društvo,

 

Već neko vrijeme imam problem sa onim špricaljkama koje vode tekućinu na vjetrobran.

Jedna je skroz zaštopana, druga šprica na ljude koji čekaju na semaforu :D

 

Svakako bih radije da špricaju po staklu.

 

Ima li tko iskustva kako to popraviti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi iglu ili čačkalicu i prvo probaj malo tu prljavštinu probušiti, a kasnije dok ti je igla još unutra vuci gore ili dolje za nagib.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prednjem ili zadnjem vjetrobranu?tesko da se moze sa iglom to probusiti i da proradi sprica,najbolje je zamjeniti novim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednje staklo je u pitanju. Probat ću onda sa iglom, a ako ne proradi probat zamjenit.

 

Gdje je najbolje naručit rezervne dijelove? Negdje online ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma iglom ce je samo rasirit bezveze onda nije napravio nista,samo bzvz rasprsuje mlaz

Ako ti da u trgovini topran ne uzimaj to,ja sam se zahebo nevalja to nista,stalno ispada,mlaz bezvezan

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha. Otkrio sam što je u pitanju. Pukla cjevčica koja vodi u haubu. Šprica direkt iz cjevčice na stranu, ništa iz špricaljki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se pucanje desilo i meni na polu,na sastavu koji vodi u haubu,pretrazio sam sve otpade ali bezuspjesno i na kraju sam rijesio tako sto sam umjesto tog dijela cijevcice stavi ogumeno za gorivo i rijesio preblem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update: Kupio sam neku Gorilla izolirku i nadam se s tim rješit problem dok negdje ne nađem rezervnu cjevčicu. Valjda će držati neko vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0