2 2
Loge

GOLF 6 RCD 310 bluetooth

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,,

 

zanima me da li itko zna kako spojiti android sa RCD 310 u golfu vi.. Da li se to moze spojiti samo iphone ili ima neka sema i za android uredjaje..

moze li se takodjer spojiti android za onaj sustav poziva sa komandama na volanu?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi ga spojio sa rcd310 moras da imas modul ispod vozacevog sedista. Nesto ovakvo https://m.aliexpress.com/item/1800556800.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=1800556800&productSubject=VW-Bluetooth-Module-9w2-Fit-RCD510-RCD310-1K8035730D-harness-with-microphone-PLUG-AND-PLAY

Jer on nema integrisan bluetooth u sebi

 

Sent from my TA-1052 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boga mi to dosta skupo. Sranje sto nema vec integrirano kad vec ima toliko opreme i mogucnost spajanja na volanu i postavke na radiu

 

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Edited by Loge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sta ti je to za telefon*? Imam ja Parrot CK3100 Handsfree! Sve bilo spojeno na rcd310 Golfu 6 radi OK!

 

vw-rcd-310-blaupunkt-parrot-ck3100-hands

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa treba mi da spojim komande na volanu sa mobom i radio sa bluetoothom za mjuzu..

 

Nije mi i dalje jasno zasto ima to na radiju i komande na volanu a nemam mogucnost se spojiti.. glupost kad moram jos dodatno kupovati

 

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E neznam da li to sljaka ja sam sluzio za mobitem jer nemam komande na volanu imam to i radio RCD 310 blaupunkt !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, 

proučavam forum već neko vrijeme no par stvari mi je ostalo nejasno.

Dakle, u Golfu 6 se mogu spojiti na Bluetooth za razgovore, i s tim featurom upravljam s onim malim ekrančićem koji je kod brzinomjera. Međutim ne mogu se povezati s RCD 310 za streamanje muzike s moba. Gledao sam malo YT videe, ima ona opcija Bluetooth on, odnosno off (na RCD 310), ali nema nikakvih rezultata. Sad mene zanima da li je modul za handsfree odvojen od modula koji koristi RCD 310 (ako da di mi je mikrofon)? Recimo da kupim RCD315 koji ima ugrađen BT da li bi mi onda izvor razgovora bio trenutni BT handsfree + radio? 

Rezime svega je da pokušavam naći način za povezivanje moba preko BT-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/21/2020 at 4:50 PM, Edge330 said:

Pozdrav ekipa, 

proučavam forum već neko vrijeme no par stvari mi je ostalo nejasno.

Dakle, u Golfu 6 se mogu spojiti na Bluetooth za razgovore, i s tim featurom upravljam s onim malim ekrančićem koji je kod brzinomjera. Međutim ne mogu se povezati s RCD 310 za streamanje muzike s moba. Gledao sam malo YT videe, ima ona opcija Bluetooth on, odnosno off (na RCD 310), ali nema nikakvih rezultata. Sad mene zanima da li je modul za handsfree odvojen od modula koji koristi RCD 310 (ako da di mi je mikrofon)? Recimo da kupim RCD315 koji ima ugrađen BT da li bi mi onda izvor razgovora bio trenutni BT handsfree + radio? 

Rezime svega je da pokušavam naći način za povezivanje moba preko BT-a.

Handsfree modul je odvojen od RCD 310 i nalazi se ispod suvozačevog sjedala.

Mikrofon se nalazi u krovu kod osijetljenja.

Promijeni modul ispod sjedala i moči češ streamati muziku.

Ja sam na Jetti imao premium modul i mogao sam slušati muziku na radiu.

Jedino što sam ja imao RNS 310.

Evo kataloški za BT modul 7P6035730H .

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima netko možda iskustva s dodavanjem BT modula (neki generički Mpow kao AuxIn...tako mi je radio u prijačnjem autu. Sada mi se mob spoji na MPOW preko BT-a no RCD310 uopće ne registrira da ima nešto na AUXin iako je upaljen. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, evo mali update....

 

napokon sam otkrio zašto mi ne radi AUX - in...bez obzira što je na RCD-u upaljen. Dokle god mi je spojen USB stick na MEDIA-IN, AUX je automatski isključen. Kad iskopčam USB sa muzikom, AUX proradi. Na žalost ne prenose se nikakve informacije na ekranu, pa ne možeš upravljati glazbom osim da opališ MUTE na volanu.

E sada, zanima me postoji li ikakava oopcija da mi ostane USB spojen a da mogu odabrati za izvor AUX ili MEDIA...jel moram u nekom posbnom formatu napraviti Stick, moraju li biti pjesme možda u ROOT folderu ili nešto tome slično. Jer ovo kako je sada je totalno jadno.

Fala svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

da pitam, jel se itko ovdje susreo sa istim problemom. jos nisam ovo uspio desifrirati. gledam jel se moze nesto outem vcds korigirati, ali za sada ne nalazim nacina.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2