0
hariismne

Vakum Turba vw passat 1.9 AFN 81kw

Recommended Posts

Vec od kako imam auto (dvije god) desava se da mi prekine turbo ponekad, tacnije ode u Safe Mode, otisao sam do majstora rekao mi je da je na tom pasatu cistio turbinu kad ga imao prosli vlasnik i da je do ventila turbine, tacnije, pravi vakum baci previse zraka u turbo i tad prekine. To se obicno desava kad je auto pod opterecenjem uzbrdo pa kad poklopim gas, onda ga moram ugasit pa upalit da bi poceo normalno da ide.

 

E sad bio sam u jednom servisu za nesto drugo da mi rade a oni rade i turbine, remont i ostalo, pitao sam do cega moze da bude rekli su geometrija zaprljana.

 

Sta vi mislite, geometrija ili ventil turbine?

Parametri na dijagnostiku pokazuju da daje pritiska vise nego sto treba i kad maknem crijevo ono tanko sto ide kod turba cuje se da šišti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec od kako imam auto (dvije god) desava se da mi prekine turbo ponekad, tacnije ode u Safe Mode, otisao sam do majstora rekao mi je da je na tom pasatu cistio turbinu kad ga imao prosli vlasnik i da je do ventila turbine, tacnije, pravi vakum baci previse zraka u turbo i tad prekine. To se obicno desava kad je auto pod opterecenjem uzbrdo pa kad poklopim gas, onda ga moram ugasit pa upalit da bi poceo normalno da ide.

 

E sad bio sam u jednom servisu za nesto drugo da mi rade a oni rade i turbine, remont i ostalo, pitao sam do cega moze da bude rekli su geometrija zaprljana.

 

Sta vi mislite, geometrija ili ventil turbine?

Parametri na dijagnostiku pokazuju da daje pritiska vise nego sto treba i kad maknem crijevo ono tanko sto ide kod turba cuje se da šišti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nadji dobrog majstora za turbo i s dobtom opremom, ja sam takav slican problem rijesio prijatelju podesavanjem DOZER VENTILA Turbine gdje ti regulises "dosta stvari".

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Edited by paja_dino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, točno takav problem sam i ja imao na svom passatu samo što je moj 66Kw , mislim da je princip vakum pumpe na turbini isti... Znači ima električni sklop koji je blizu turbine prištekan sa dvije žice i povezan sa tankim crijevima , tri bi morale biti.. Prvo crijevo ide sa usisne grane turbine na taj el. sklop, ,drugo sa izlazne grane turbine na el. sklop i treče sa el. sklopa na pumpu ventila na turbini.. Taj cijeli sklop regulira tlak usisa , ako to ne radi baca sistem u safe mode, što znači smanji mu ubrizgavanje na injekšone i smanji se snaga motora na minimum , sve dok se ne ugasi i ponovno upali i tako ukrug.....

 

Kod mene problem je bio jer se priključak struje jednostano ištekao na el. sklopu ,ja sam ga uštekao i ide sad kako treba...

 

Eto ako ti šta pomogne dobro , a ako ne pitaj dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi mogao ti ili neko drugi da mi objasni gdje koje crijevo da prikljucim?

 

Kupio sam novi pierburgov n75 pa bi da ga zamjenim sjutra.

 

Nasao sam neku semu na netu ali ne znam broj 2 i 3 gdje da prikljucim?

 

3b15bf901640fd301a44ee1be7dcfdaa.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi mogao ti ili neko drugi da mi objasni gdje koje crijevo da prikljucim?

 

Kupio sam novi pierburgov n75 pa bi da ga zamjenim sjutra.

 

Nasao sam neku semu na netu ali ne znam broj 2 i 3 gdje da prikljucim?

 

3b15bf901640fd301a44ee1be7dcfdaa.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

kod mene ako me dobro sjecanje prati broj 3 ide crijevo na jedan ventil koji se nalazi ispod zracnog filtera neznam za cega je, a broj 2 ide na jedan trokutic koji ide na bure u blatobranu i jedan na vakum pumpu. ja mislim da je tako na mom afn. kako si saznao da je do tog ventila, jel ti gresku izbacio ili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da broj 3 ide ispod ventila n75 ima kao neka "bomba" crno okruglo(tako je i sad) 2 ide na filter od vazduha a 1 ide na actuator, pa cu sjutra da probam.

 

Saznao sam preko VAG parametara. Drug ga prikacio usao tamo u turbo parametre i dok je davao gas vidio je da previse ventil daje pritisak turbini zato mi auto slabije ide i prekida turbo i ide u safe mode, rekao mi je da provjerim crijeva jesu li dobro ukljucena ako jesu onda n75 ventil 100%.

 

Kupio sam novi pierburg po povoljnoj cijeni pa cu ga svakako zamjenit, valjda je to to, samo sto posle zamjene moram opet na VAG da mi provjere parametre i izbrisu gresku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da broj 3 ide ispod ventila n75 ima kao neka "bomba" crno okruglo(tako je i sad) 2 ide na filter od vazduha a 1 ide na actuator, pa cu sjutra da probam.

 

Saznao sam preko VAG parametara. Drug ga prikacio usao tamo u turbo parametre i dok je davao gas vidio je da previse ventil daje pritisak turbini zato mi auto slabije ide i prekida turbo i ide u safe mode, rekao mi je da provjerim crijeva jesu li dobro ukljucena ako jesu onda n75 ventil 100%.

 

Kupio sam novi pierburg po povoljnoj cijeni pa cu ga svakako zamjenit, valjda je to to, samo sto posle zamjene moram opet na VAG da mi provjere parametre i izbrisu gresku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je dobro iao i sve ali počeo sve čeće gasiti turbo i auto u safe modu i sumnjao sam na njega ali kad je kolega skinio turbo auuuuuuu, polugu od vnt mehanizma morali sarafcigerom pomicati i to ide do pola i onda neki zub i velikom silom da bi prolo tako da je turbo bio ubijen i stavili drugi pa ćemo sad vidjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom bivsem golfu afn spojeno "na direkt", zivi vakum u ventil, izlaz na turbo i treci na kutiju zraka bez drugog ventila od egr, auto se preporodio

 

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , ako ti je isti N75 kao ovaj novi onda samo prespojiš i dobro pogledaj stanje cijevčica da su u dobrom stanju .. A ako ti nije isti kao ovaj novi našao sam na netu sliku spajanje pa probaj tako spojit i probaš u vožnji kako ide auto ....

 

Turbo_tdi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas skinuo crijeva pregledao ok su, ali ventil je drugaciji kod mene a drugaciji ovaj sto imam, tacnije samo prikljucak je drugaciji, ovaj sto sam kupio je za golf mk4 izgleda a za passat je drugaciji, meni ide kockasti prikljucak a na ovaj je polukruzni, tako da moram mijenjat.

 

 

Ovo je novi:

 

9fd6e6860c0d0ea7c0e7ed53533516d4.jpg

 

A meni treba ovakav:

407b959e5cf0257e8d25b56cf11fd9ee.jpg

 

20ecda7d26f676c37e9c4fa649e3d165.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas skinuo crijeva pregledao ok su, ali ventil je drugaciji kod mene a drugaciji ovaj sto imam, tacnije samo prikljucak je drugaciji, ovaj sto sam kupio je za golf mk4 izgleda a za passat je drugaciji, meni ide kockasti prikljucak a na ovaj je polukruzni, tako da moram mijenjat.

 

 

Ovo je novi:

 

9fd6e6860c0d0ea7c0e7ed53533516d4.jpg

 

A meni treba ovakav:

407b959e5cf0257e8d25b56cf11fd9ee.jpg

 

20ecda7d26f676c37e9c4fa649e3d165.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste ga probali testirati, mislim da mi je kolega neto pričao da se može preko dijagnostike testirati dali cvrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam probao nije isti ventil sto sam kupio i fabricki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam čemu tema

kako skineš s jednog tako staviš na drugi, pazeći da ne pomiješaš (pod uvjetom da neko prije nije brlja)

 

to ti je ventil od golfa 4 pa dalje

samo pripremi stolicu da sjedneš kad ti kaže cifru za taj koji tebi treba,koliko se sjećam ovaj sa kvadratnim džekom je više nego duplo skuplji od tog kjeg su tebi dali

ali ima po netu negdi kako da prepraviš na ovaj džek, na myturbodisel il tako negdi ne sjećam se točno moraš kupiti džek pa vaditi stopice il napraviti premosnicu(da ne prespajaš ništa,al tu tu tribaju 2 džeka...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam čemu tema

kako skineš s jednog tako staviš na drugi, pazeći da ne pomiješaš (pod uvjetom da neko prije nije brlja)

 

to ti je ventil od golfa 4 pa dalje

samo pripremi stolicu da sjedneš kad ti kaže cifru za taj koji tebi treba,koliko se sjećam ovaj sa kvadratnim džekom je više nego duplo skuplji od tog kjeg su tebi dali

ali ima po netu negdi kako da prepraviš na ovaj džek, na myturbodisel il tako negdi ne sjećam se točno moraš kupiti džek pa vaditi stopice il napraviti premosnicu(da ne prespajaš ništa,al tu tu tribaju 2 džeka...)

jel nebi bilo jednostavnije naci dek koji odgovara za taj ventil i samo zice presjeci i spojiti dek za taj ventil

Nisam probao nije isti ventil sto sam kupio i fabricki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

ja sam mislio jeste stari probavali preko dijagnostike dali cvrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

E takav stari je i moj ,točno takav, baš sam gledao imaš takvih novih sa originalnim kockastim đekom .. Mjenjaj to i spoji po gore sliki koju sam ti stavio ...

 

Evo ti slike novog N75 ventila sa kockastim đekom PIERBURG ,kod nas košta 485kn = 65€

1084215.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooka

ma bi al ako neće rezati instalaciju

 

Auto TdiP

izgleda da je pala cijena dosta, prije par godina je bija priko 100eura taj s kockastim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taj kockasti prije pola godine platio 500kn ravno sa 40% rabata

 

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta cijena piše na internet trgovini kod jednog prodavača dijelova, pa tako i mislim da se drže toga... :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooka

ma bi al ako neće rezati instalaciju

 

Auto TdiP

izgleda da je pala cijena dosta, prije par godina je bija priko 100eura taj s kockastim

Ako neće rezati instalaciju onda plaća vie.

Ta cijena pie na internet trgovini kod jednog prodavača dijelova, pa tako i mislim da se drže toga... :rotfl

Koji prodavač, imenuj ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako:

 

Cuo sam se sa jednim majstorom sat vremena voznje odavde, reko je da ne vjeruje da mi je kvar do n75 ventila i da dodjem sjutra do njega da sve ispita od crijeva, turbine, ventila, senzora itd i onda cemo tacno znati do cega je.

 

Ovaj ventil sto sam dobio sam platio 20 evra nov na crno jer momak koji ga kupio za golfa ga kupio za njega 28eura ali posto mu nije bio kver do n75 nego crijeva prodao mi je za 20 evra.

 

Ja sam dio vratio danas a on meni pare, ne volim nesto da prckam oko zica, ako bude do n75 kupicu orginal kakav treba, kod nas je 40eura pierburg novi, a polovni se moze naci za 10eura na otpade pod garancijom.

 

Tako da, sjutra idem do majstora da sve ispita, pa cu da javim do cega je. Mozda cak i nije do n75 ventila.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav maf sve je to ok.

 

E ovako da vam javim. Rijesio sam problem napokon.

 

Majstor kod kojeg sam isao je 3h proveo samo nad mojim autom, ispitao crijeva, senzore sve, n75 skinuo i oprao, provjerio on je ispravan.

 

Dalje, testirali smo auto u voznji i posle 3000rpm je prepunjavao turbinu.

 

Posto su senzori i ventili svi ok, turbina je zaprljana bila.

Majstor je skinuo EGR i onda je neku tecnost prskao u onoj rupi dolje kad se makne EGR jer ta tecnost dolazi do Turbine i geometrije, tako je radio vise puta, pocelo je crnilo da izlazi na auspuh, onda je sve to isprao vodom i kompresorom za gume, otisli probali auto u voznji, sad ide bomba, parametri svi ok, ne prepunjava vise turbinu ide ko lud, naravno nije trajno resenje, trajno je da se skine turbina i ocisti fino geometrija, ali sad za sad auto ide bomba, prima gas ko lud svakom brzinom, sad makar znam do cega je ako bude opet isto bilo.

 

Nikad ne treba zuriti sa zamjenom djelova, a naravno treba naici i na dobrog i postenog majstora na kojeg sam ja danas naisao.

a2cbe9d5eb5421ed4a61314c344b7615.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by hariismne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav maf sve je to ok.

 

E ovako da vam javim. Rijesio sam problem napokon.

 

Majstor kod kojeg sam isao je 3h proveo samo nad mojim autom, ispitao crijeva, senzore sve, n75 skinuo i oprao, provjerio on je ispravan.

 

Dalje, testirali smo auto u voznji i posle 3000rpm je prepunjavao turbinu.

 

Posto su senzori i ventili svi ok, turbina je zaprljana bila.

Majstor je skinuo EGR i onda je neku tecnost prskao u onoj rupi dolje kad se makne EGR jer ta tecnost dolazi do Turbine i geometrije, tako je radio vise puta, pocelo je crnilo da izlazi na auspuh, onda je sve to isprao vodom i kompresorom za gume, otisli probali auto u voznji, sad ide bomba, parametri svi ok, ne prepunjava vise turbinu ide ko lud, naravno nije trajno resenje, trajno je da se skine turbina i ocisti fino geometrija, ali sad za sad auto ide bomba, prima gas ko lud svakom brzinom, sad makar znam do cega je ako bude opet isto bilo.

 

Nikad ne treba zuriti sa zamjenom djelova, a naravno treba naici i na dobrog i postenog majstora na kojeg sam ja danas naisao.

a2cbe9d5eb5421ed4a61314c344b7615.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajde nek si rijeio, ja sam ti odmah htio reći da je to ali kako si pisao da je turbo ok onda reko nije. Ja sam prije tjedan dana imao takav isti problem koji je bio sve ucestaliji unazad 6 mj i majstor je odmah rekao da je to. Skinili turbinu i ona je toliko zacadena bila da smo jedva sarafcigerom polugu pomaknuli do pola a dalje jo gore kao nekakav zub da zapne. Odnio u ovlateni servis koji je odmah rekao ta i kako i na kraju druga turbina u kutiji i samo gas. Moj savjet ti je da ako ti se to počne ponovno događati odmah reagiras jel kako je kod mene majstor rekao od silnog nabijanja turba tj bacanja u safe mode dobio je malo po repu i interculer i jedno crijevo mi je puklo kad sam iao na more, sve od loe vnt geometrije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0