0
dackovk

Passat 3bg grijanje

Recommended Posts

Pozdrav,imam problem sa grijanjem,auto uredno digne temperaturu i drži na 90.

Medjutim jako jako slabo grije mlako jedva,crijeva sto idu na mali hladnjak vruća,skinuo sam ladicu i gledam motoric,kad je na low i pojacavam,čim stavim na 19 gurne onu crvenu polugu do kraja i vise se ne promjera na koliko GOD stupnjeva stavio,budem to još snimio,ne znam jel problem u tome ili negdje dalje.

I da kad stavim da puse na sajbu radi,al kad stavim na sajbu i na lice onda samo na lice ide,šajba i noge rade zajedno al lice i noge ne,nego samo i lice puse.na dijagnostici piše 444 000.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riješio sam grijanje,medjutim sad me zanima kako da ga odzracim,čuje se zrak u malom hladnjaku?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvori cep od posude i ostavi auto da radi, tj da digne na radnu temperaturu da voda provrti kroz cijeli sistem. Nakon svega kad se auto ohladi jos jednom orovjeris razinu vode i to je to

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam,auto radio dok se nije zagrijao,otvoren čep bio,nadosuo antifriza sto je povukao,sad stoji na mjestu.Provozam auto,sad super grije,ali kad dam malo jače gas se čuje grgljanje vode u malom hladnjaku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ispod plastike di stoji akumulator dva deblja crijeva koja ulaze u kabinu, na gornjem ima rupica, crijevo povuci malo sebi i na toj rupici treba proteci voda

 

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0