1 1
atha

Power Pedal

Recommended Posts

Pozdrav,

 

Nisam uspio kroz search naci da se spominje ovo. U VWu kod nas nude Power Pedal koji se spaja na elektronicki gas i regulira ga na nacin da je osjetljiviji na pritisak i navodno jaci. Putem bluetootha se spaja na mobitel te ima tri rezima rada, dynamic, sport i race. Po navodima, povecanja “snage” su 10/20/30%. Ne gubi se jamstvo, a jamstvo na sam uredjaj/elektroniku je 5g.

 

Vrlo vrlo malo info sam nasao oko tog njihovog proizvoda za kojeg kazu da je “revolucija” pa me zanima da li imate vi kakvih iskustava i informacija, iz prve ruke primarno.

 

Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne povecava snagu, jer ona nije limitirana pedalom.

Samo daje lazan osjecaj vise snage jer napravi kada drzis pola gasa da je to puni gas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima.

 

Da, i moja saznanja oko toga su bila da ne povecava snagu vec je samo bolji osjecaj zbog vece osjetljivosti gasa.

 

S obzirom na cijenu od oko 1700kn, da li uopce ima kakve isplativosti u tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje onda skupis jos nesto love i mapiras auto

Za 1700kn znas i sam stiskat papucicu do poda svaki put

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto remap dode oko 250E, onda nema smisla takve gluposti stavljati. A remap se moze isti osjecaj napraviti, a normalo i dici snaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja neznam kakav luđak moraš biti da daš 1700kn samo za ''osjećaj'' osim ako te netko pošteno ne naj.....

 

Pametnije uvijek raspitat se malo oko tih ''novotarija'' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, dobro da sam se raspitao jer sam na kraju i odustao od ugradnje, a imao sam vec i dogovoren termin, tako da hvala. :)

 

Sad moram naci nekog pouzdanog za mapiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ef je to stavio na novog t-roca, jbg mapiranjem bi izgubio garanciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ef je to stavio na novog t-roca, jbg mapiranjem bi izgubio garanciju

Istina. S ovime se ne gubi jamstvo i sam proizvod ima neko jamstvo, mislim da 5g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ef je to stavio na novog t-roca, jbg mapiranjem bi izgubio garanciju

Ide li sto bolje t roc?

Bas citam po netu da samo responzivnost pedale kompenzira. To je nesto sto meni na zivce ide kod G4 naspram G2 di je sajla. Taj mali moment mi fali kad stisnem pedalu i cekam. Da se razumijemo to je toliko mali vremenski odmak, ali eto bas vidim razliku naspram auto bez i sa sajlom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide li sto bolje t roc?

Bas citam po netu da samo responzivnost pedale kompenzira. To je nesto sto meni na zivce ide kod G4 naspram G2 di je sajla. Taj mali moment mi fali kad stisnem pedalu i cekam. Da se razumijemo to je toliko mali vremenski odmak, ali eto bas vidim razliku naspram auto bez i sa sajlom.

Osjeti se da ide bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1