0
TROJKA

Rješavanje magljenja Vjetrobanskog stakla :)

Recommended Posts

Ovako ekipa,naime kod oca u g3 tdi,u sezoni hladnijih dana prednja ajba poludi,tj pravi se kao masni filc,e sad,promjenit novi peludni,novi termostat,klapne grijanja rjesene,vodu ne gubi?

Sad iza Bozica cu skinuti tablu pa pregledati mali hladnjak,iako nemogu vjerovati da je on kad ne gubi vodu..

E da,siber rjesen odvod,nema vlage u autu i opet luduje ta sajba,cak i namazem sajbu sa sredstvom za nemagljene i bude ok par dana i onda opet luduje,koji su savjeti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pušta masno na stakla na plavkasto i osjeca se cudan miris grijanje kad upalis onda mali hladnjak 100%.

 

Makni patosnice pa vidi je li vlazno ispod njih.

 

Meni nije gubio vodu ali grijanje kad upalim to zamasti haos i onda sam sam sve poskidao i zamjenio mali hladnjak, vise problema nemam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali kiler. Sretno

 

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majku mu,haha,nije mi problem to odraditi vec mi pun kufer da tata govori nije za izdrzati koliko se magli,pa opet se magli i to,nema nigdje mokro nit gubi vodu zato mi cudno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki,rastavio tunel,e za ne povjerovati mokro dolje od antifriza,znaci probilo mali hladnjak,ali zanimljivo mi da nije gubio vodu covjece,sutra rjesavam,hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
0