0
dackovk

Passat tdi

Recommended Posts

Pozdrav,auto mi ponekad ode u Safe mod,spajao sam ga na dijagnostiku izbacio mi 17965 Chargure preasure control,pa me zanima do čega može biti? Auto je 1.9tdi 96kw

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

9d17e84ec8e76d11837f67dd68951cbb.jpg sve ti pise

Kreni prvo od crijeva,map,maf senzora itd

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crijeva gledao ok,na egr curi ulje i slijeva se dolje lagano,ne znam jel moguće da je do njega?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze bit i ne mora

Meni se desavalo da bi npr 6brzina 150, 160 znao malo zatrzat,egr dolje ocistio koliko se dalo i tjt

Neispravan EGR,opet proslinio nakon 1500km

Na novi ne slini jer je cisceno od usisne do IC a i turbine

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

158bae41536f51f5eaa36791e40e685c.jpg

Egr mi pusta sa obje strane na neke rupice ispod gljive,i slijeva mi se ulje i pada na gibljivu cijev,koja samo sto se nije raspala

Al ne trza mi auto uopće nego samo na 120preatane vuci dok ga ne ugasim i upalim,nekad se dogodi da kad ga potjeran svakom brzinom u obrtanje da i prije ode u Safe mod

Na slici se vidi ta greška,a ove dvije su se pojavile kad sam isključio jack od map-a bio dok je bio upaljen..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

158bae41536f51f5eaa36791e40e685c.jpg

Egr mi pusta sa obje strane na neke rupice ispod gljive,i slijeva mi se ulje i pada na gibljivu cijev,koja samo sto se nije raspala

Al ne trza mi auto uopće nego samo na 120preatane vuci dok ga ne ugasim i upalim,nekad se dogodi da kad ga potjeran svakom brzinom u obrtanje da i prije ode u Safe mod

Na slici se vidi ta greka,a ove dvije su se pojavile kad sam isključio jack od map-a bio dok je bio upaljen..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ista stvar je bila kod mene ali su kod mene krilca od vnt mehanizma bila totalno zaprljana. Auto ide do 120 i taman dođe mehanizam do zaprljane točke i dalje safe mode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je nedavno kupljen,turbina je valjda prije 2 GOD mijenjana,meni prelazi 120,al nekad mi baci u Safe mod,sad u zadnje vrijeme malo češće,al mi počinje ic na živce

Danas na auto putu sam ga vozio 190,jel ima neko preporuku gdje odvest auto da ga pregleda,okolica Vinkovaca Osijeka ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Safe Mode moze bit svasta, pocev od n75 ventila, crijeva itd.

 

Meni je geometrija bila zaprljana, trenutno je ociscena bez skidanja sad za sad mi ne baca u safe mode, ali naravno nije trajno rjesenje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0