0
ggglavonja

Golf 7 2015. 2.0tdi ugradnja xenon-a

Recommended Posts

Pozdrav, zanima me procedura i sve potrebno za ugradnju xenona u golf 7 koji tvornicki ima obicna halogena prednja svjetla. U opremi ima perace farova...

Molim da pisu samo oni koji znaju tocno o cemu pisu i imaju iskustva s time. Htio bih biti 100% legalan...

Lp, Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 100 % biti legalan, treba ti 100 % masu love.

Imas dosta threadova o ovoj temi, potrazi malo, naci ces sve sto ti treba

Sretan ti Bozic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti na odgovoru, brz si, precizan, korektan da ti nemam sta drigo reci nego hvala... Ajde molim Te, zanemari ovaj post....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da imas perače a na njih su narajcani na tehničkom, ubaci u farove leće, u Zg to super odradi Jens i peglaj. Ne znam kako je sa autonivelacijom koju nemaš ali mislim da ti za to nece srati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas perace, onda samo ubacis oem xenon farove, adapteri ti trebaju(50) i neko s vcds da ti upali xenon, autonivelacija se ne isplati jer je puno posla i skupo ko vrag, a oni rade na principu da ti se stave senzori na zadnju osovinu te po nagibu ti određuju koliko ce sjenilo bit gore odnosno dole

Edited by nightwalker93

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno dajte svoje peijedloge, svaki smisleni savjet je dobrodosao, zanimaju me misljenja temeljena na iskustvima, takodjer i LED svjetla dolaze u obzir, tako da je svaki savjet dobrodosao....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0