0
VW_GTD23

Golf III 1.9 TD remen cvili kad je hladan i na nižim obrtajima

Recommended Posts

Kao što već naslov kaže radi se o Golfu III 1.9TD gdje cvili remen od alternatora koji se nateže preko opruge. Cvilenje se ne čuje nikako na višim obrtajima i kada postigne radnu temparaturu. Naravno gledao sam dosta tema o cvilenju remena ali nisam mogao da pronađem konkretan odgovor jer se ovaj moj alternator nateže preko opruge koliko ja znam nema nikakvog španera na njemu. Pa moraću da vam malo detaljnije ovo sve pojasnim. Na njemu je bio Valeo altetnator koji je bio katastrofalan, škripio, loše punio itd... Našao sam drugi BOSCH alternator i remontovao generalno od lažajeva do reglera, remenica na njemu nije istrošena. Motor je promjenuo zvuk otkad sam stavio drugi alternator i sve je onako kako treba da bude. Do alternatora nije sigurno a i remen sam promjeno možda prije godinu dana čisto sumnjam da je do njega a i do remenice na radilici. Meni jedino što pada na pamet je pomoćna remenica jer kao što sam već gore rekao da mislim da nema nikakvog španera... Šta vi mislite? Svaka pomoć i savijet su dobrodošli!

U pitanju je ovakav motor

529_1496944877.JPG

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metni remenicu sa praznim hodom.. uveliko smiruje vibracije remena i usput zvukove. Pomocna remenica ti je vodena pumpa.. a ako ona ima lufta onda znas sto moras mjenjat: P.s sama remenica na radilici je ustvari ublazivac vibracija al s vremenom se stvrdne i onda eto vibracija... E sad... ova na alternatoru je oko 300 a na radilici oko 900+kn i s jednom rjesis vibracije remena i zvukove a s drugom sve to i neprimjetne vibracije na radilici... a 1.9td je poznat da se zna odvit centralni vijak i onda zupcanik radilice dobije lufta i ode sve u pm ako se neodradi odmah....  Moj audi ima samo remenicu radilice isto gumiranu i nisam mogao nac odgovarajucu za alternator pa sam se snasao i ebg metnuo orginal vag (ista je i na LT i na starijim crafterima 5acima)  evo video prije i poslije...

 

 

 

Ja sam pretezno stavljao samo remenicu na alternator na tim 1.9 i rjesavalo bi probleme... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledo sam snimak, mislim da kod mene nije takav problem. Ja nemam nikakvog zviždukanja, samo škripi kada je hladan na leru. Kada se ugrije ne škripi. Hvala na savijetu, samo ne znam jesi li me razumio baš najbolje. Da bih stavio remenicu sa praznim hodom morao bih promjenuti i alternator jer ova moja vrsta alternatora se nateže preko opruge tako da španer(ta remenica sa praznim hodom) nije potrebana niti se može staviti. A što se tiče radilice i njene remenice znam da 1.9TD ima tu manu ali to je već rađeno kod mene prije 10 godina na golfu. Klin je urađen nanovo i sada je to sve kao kod TDI-a. Ja mislim da je problem do pumpe za vodu jer je ta remenica koliko ja vidim potrošena a ne znam možda i ona malo baca remen to moram pogledati. Moglo bi biti još do servo pumpe ali ne vjerujem. Baciću se na posao dok prođu praznici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako remenica se da zavida na osovinu svakako je bolja opcija neg kad je obicna....  Ostaje jos jedino ako je labav da je opruga slaba pa nenategne dovolno remen... Molaj sarafe i malo potegni alternator i zategni ih,,,,  Remen moze bit pre krut jer je tko zna kad napravljen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remen ću promjenuti svakako, već sam kupio novi. Probavo sam da još zategnem remen ali nažalost tada škripi još više...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0