0
remaker

GAŠENJE U VOŽNJI

Recommended Posts

Auto mi se skretanju ugasio i nisam ga mogao upalit. On vrti ali nikako da upali, cak sam ga uspio malo na kleme dobit sa tim da sam malo gasa dodavao i upalim na par sekundi i samo krenu okretaji dole i ugasi se. Dojam kao da nema dovod goriva ali majstor stavio drugu pumpu goriva i doveze mi auto i vozim se opet malo i crkne i opet se nemoze nikako upalit,vrti ali nikako da upali. i možeš vrtit dok se akumulator ne isprazni. A u vožnji sasvim se normalno ponaša. Jučer kako mi je crkao sa novom pumpom odma nazad kod majstora pa ga danas spaja na dijagnostiku pa ce vidjet iako on ovako na tabli ne pokazuje neku grešku, kao da je netko samo ugasio auto. Da li je netko imao takav slučaj, neki senzor ili nešta? Kaže majstor da ga je u radioni upalio bez greške iako je kod njega radiona topla pa jel moguće da sad po ovom laganom minusu se negdje kondenzirala vlaga pa da se smrzne iako nije veliki minus vani? I kad auto radi nema nikakvih simptoma poput nekog dima iz auspuha ili slično

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova pumpa goriva ,ona iza ali isto se dogada..dijagnostika nista ne pokazuje..auto se vozi sve uredno evo mqjstor je vec lud ne moze shvatit sta se dogodi,jucer je 15 km sa njim presao i opet se ugasi..znqo je prilikom skretanja,vecinom desno a jucer je nekqko i na ravnom..i ne mozes ga upalit,a ako dodas mqlp sprja upali od prve..autoeno kod majstorq stoji i pqli gasi i sve i valja,rqdio u leru sat vremena i sve normalno...da li je mozda tandem pumpa,koji simptomi mogu bit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto nista ne dimi ili slicno kad radi sve se cini pet,ali nemozes predvidit kad ce crknit,rekao mi je da tandem pumpa malo slini e sad da li moze bit do nje ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da se gasi radi tandemke,da slini neznam koliko

Parametre dizni provjeravali??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije jos a rekao je da sumnja da je do dizni..da li bi npr ako jedna zlsteka da l i bi se tako auto gasio u voznji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/14/2019 at 9:58 AM, remaker said:

Nije jos a rekao je da sumnja da je do dizni..da li bi npr ako jedna zlsteka da l i bi se tako auto gasio u voznji?

Naravno da bi

al tu su i ostali simptomi poput nemirnog rada,teskog paljenja itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice lqmpica slicno ovome esp i servo..jedino sto.meni normalno upali lampicu grijaca i ugasi..tako dq i nilsim da je nest do struje jer auto sve normqlno radi i pali na zub ali ke pitanje u voznji kada mu se to desi.na autu su sad novi grijaci,tandem pumpa i pumpa u rezervoaru i isto se dogadalo,takobda sam ga sa novim dijelovima odvezao u ovlasteni jer zelim tocno znati zasto se to desi a ne nagadati kod lokalnih majstora iako na dijagnostikamq.nije izbqcivqo neke greske, a nije ugodno vozit ne unqjuci kad ce izdat npr nedaj boze u obilazenju itd..i to kad se auto zagrije i kad nije skroz hladan...a i vecinom na skretanjima se to desqvalo iako je zadnji put i u leru nakon sqt vremena rada crkao

Edited by remaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce da senzor radiloce zqfrkqvq a da se ne noze na dijqgnostici ustanovit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko bi palio al nevirujen da se i radi tu o tome

Treba provjerit releje i ozicenja do samih

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, remaker said:

Rijesili u zubaku,greska na el.instalacijama

ajde, neka. samo nek si rijesio

Share this post


Link to post
Share on other sites
0