1 1
mur3633

VW Sharan TDI desna poluosovina

Recommended Posts

Poz ekipo

 

Imam Sharana TDI ASZ. Crkla je fabrička desna poluosovina prije par godina. Kupili smo drugu i montirali, marka Zetaerre italijanska. Trajala je punih 34 000km i prolupala je. Napravila ogroman problem, pa se dio bio zaglavio u mjenjač. Morao sam mjenjač da otvaram da bih problem riješio. Odlučim se ja na polovnu originalnu iz 2009.g.sa Sharana 115ks koji je prešao 150 000km pravih.

Poluosovine su iste i na 115 i na 130 i 140 i 150ks modelima.

Evo nakon 20 000km ponovo sam dobio luft.

 

Je li neko uspio da riješi problem?

Da li postoji neka ojačana poluosovina ili nešto slično?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasika. Ugl meni nije riknula al je bilo lufta pa sam na ibeju kupio polovicu osovine koja ide ss onim dildom sto ide u mjenjac. Evo 50tkm i nema lufta...  Naso za cca 350kn :) Neka engleska firma i cak imala garanciju...

Nesjecam se proizvodjaca al ovako izgleda set https://www.ebay.com/itm/VW-SHARAN-1-9-TDi-INNER-DRIVE-SHAFT-INTERMEDIATE-DRIVESHAFT-OFF-SIDE-AA2/251294534616?hash=item3a82524bd8:g:kCAAAOxyLchRxy4u

 

P.s moj je auy tj 115ks al je mapiran na 154 plus sto bar 10tkm je vucena prikolica za prijevoz automobila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj izgleda da je mapiran ili što li jer vuče nenormalno za svoju težinu i veličinu. Dosta Passata i Audija 2.0TDI mi ne može ništa na nekom međuubrzanju recimo od 50 do 150.

Ali eto taj problem s poluosovinom konstantno ne mogu da riješim.

 

Ništa bez da pokušam sa tim s ebaya da poručim, pa da vidimo.

 

Ako još neko zna kako ga riješiti, nek piše.

Prežaliti ne mogu što nije 4motion.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klasika. Ugl meni nije riknula al je bilo lufta pa sam na ibeju kupio polovicu osovine koja ide ss onim dildom sto ide u mjenjac. Evo 50tkm i nema lufta...  Naso za cca 350kn  Neka engleska firma i cak imala garanciju...
Nesjecam se proizvodjaca al ovako izgleda set https://www.ebay.com/itm/VW-SHARAN-1-9-TDi-INNER-DRIVE-SHAFT-INTERMEDIATE-DRIVESHAFT-OFF-SIDE-AA2/251294534616?hash=item3a82524bd8:g:kCAAAOxyLchRxy4u
 
P.s moj je auy tj 115ks al je mapiran na 154 plus sto bar 10tkm je vucena prikolica za prijevoz automobila..

Ako nije tajna ko je radio mapu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladio bih se u svoju drvenu nogu da je Ruščić radio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusa nisam poznavo tad al je mapa od SLS-a... https://www.slstuning.de/f/seat/alhambra-7ms/23109-1-9-tdi-85kw/  stg2

Sto se tice ibeja... evo meni radi.. bitno je da nema nimalo lufta izmedju ta dva komada. Ako imas nekog dobrog tokara il firmu koja izradjuje zubcanike nebi bilo lose raspitat se za savjet..... Ja imam jednog u zg i evo sve odgadjam da mu odnesem jednu losu od sharana pa da je srikta i da imam za stand by...  Imam negdje kutiju od proizvodjaca al ajd je nadji...

 

I meni je zao sto nije 4m...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako loše riješeno od strane VW.
Da li možda pasuju poluosovine sa V6 Sharana, one bi trebale da su dosta jače?
Moraćemo da mu kupujemo ponovo poluosovinu, ali ovaj put nešto kvalitetnije. Vidio sam da ima nova SKF. Ili da idem na ovu s Ebaya.

Ili u najgorem slučaju da pođem da mi odrade fabričku mapu, tako da se vrati na fabričko stanje i tada će valjda poluosovina izdržati. Jer ovo sad kako vuče i nije baš uobičajeno za Sharana koji je težak 1800kg i plus auto onolikih dimenzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na stock rikaje a dal je tvoja mapa pre agresivna...neznam…. SKF je ipak neka marka pa dal je dobar da drzi 100 000km neznam…. al i ta rabljena ako je bilo imalo lufta na spoju...to je samo pojelo....   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene opet

 

Majstor mi reče trebaju da se zamijene i neke "flanše" u mjenjaču. U koju god prodavnicu pitam, svako me gleda kao da sam lud i kao da to ne postoji.

 

Da li je iko u mogućnosti da mi izvuče kataloški broj tih flanši ili prirubnice na izlazu mjenjača?

 

Hvala!

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

flanđa ti je prirubnica... Tko ima etku moze naci... Ako pricamo od sharanu on nema desnu vec u mjenjac ide dildo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam riješio problem.
Kupio dvije poluosovine SKF VKJC 7004 i desni nastavak Meyle. Znam da Meyle nije neka sreća, ali opet bolje nego smeće od GSPa. Jedva sam i ovo našao. Djeluju obećavajuće.

Auto je mnogo drugačiji u odnosu na prije. Dosta utegnutiji.

SKF VKJC 7004 (7M3 407 761 X)
MEYLE 100 498 0244/S (02N 409 344E)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao mi je unutarnji kineticki lijevi onaj do mjenjaca rece mi lik da imaju dvije vrste tih zglobova kao neki manji i veci, ne kontam na sta je mislio, za motor od 66kw golf 4,sta da uzmem 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik bi trebao malo bolje pogledat :)  Zglob mozes pogledat tj izmjerit sublerom.... il da ti daju obje mjere pa kad izmjenis vratis onu koja nepase...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1