1 1
RioMa

Modul kljuca b6

Recommended Posts

Momci jel' zna netko kako se krecu cijene ( novog ili polovnog ako se moze nabavit) modula kljuca za vw passat 2010 godinu b6, jel to skupo mijenjati ...? Na dijagnostici baca gresku modula kljuca 01330..., iako auto zadnja tri dana pali normalno i iz prve, nekad se zna dogodit da ne upali iz prve pa moram izvadit i ponovno ubaciti kljuc da bi upalio, nista opasno za sad, ali iritantno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj zaminit bateriju u kljucu mislim da ces rjesit problem ako ne javi pa cu ti rec sta da napravis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baterije bi rekao da nisu, imam cak,dva mehaničara, spajao sam na vcds jednom je bacio gresku modula kljuca drugi puta cak nikakve grske , a i dalje se zna dogodit da ako ga palim u 24 sata 4-5 puta jednom nece upaliti od prve vec moram kljuc izvadit i ponovno stavit kljuc u unutra i onda upali nomalno... Ne pali nikakve lampice kada ga pokusavam upaliti ili kad nece upaliti ... P.S hvala na odg. Jos jedno pitanje kako da rj problem ujutro kad auto dosta smrzne jer je na otvorenom, vozaceva vrata se ne mogu zatvoriti vec ih moram gurnuti i zakljucat da ostanu zatvorena, probao sam s wd-om ali nakon nekog vremena ista stvar ? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1