2 2
pjero

Golf 4 sdi

Recommended Posts

Pozdrav, imam u planu kupit 4 sdi, ali bi trebalo napravit generalku pa me zanima koliko bi to koštalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio generalku na svom SDI-u. oko 11 tisuća kuna me izašlo.

Eno sad mu je četvrta godina od generalke i radi kao urica.

Od izmjene do izmjene nema nadosipanja ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, pjero said:

Pozdrav, imam u planu kupit 4 sdi, ali bi trebalo napravit generalku pa me zanima koliko bi to koštalo?

Možda se varam ali mislim da bi ti bilo jeftinije ubaciti drugi motor pod uvjetom da je uredan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda se varam ali mislim da bi ti bilo jeftinije ubaciti drugi motor pod uvjetom da je uredan. 
Isto mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, jooka said:

Možda se varam ali mislim da bi ti bilo jeftinije ubaciti drugi motor pod uvjetom da je uredan. 

Da to je jeftinije. Ali ajd ti nađi SDI u dobrom stanju, to je lutrija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, goran sdi said:

Da to je jeftinije. Ali ajd ti nađi SDI u dobrom stanju, to je lutrija.

To je, tdi još kako tako da valja ali sdi. Netreba žuriti imaš auto koji ide i teraj kako je a sdi ce naići sigurno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotična gospođa mi nudi sdi 99 godište prvi vlasnik prešao malo preko 300.000km(90% vožen po gradu), ali mehaničar koji ga servisira govori da bi trebalo generalnu napravit.Sad mene zanima koliko joj mogu ponudit za taj sdi?Ona ne zna da sam ja govorio sa mehaničarom, ali kad ga budem išao pogledat reć ću da je mehaničar rekao da se mora generalna uradit pa ću snizit cijenu.Kad mi je nudila prije mjesec dana rekla je da je sve ok na autu(valjda ni ona ne zna da treba generalnu napravit) tražila je 1800€ to mi je nekako previše?Koliko realno vrijedi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da trazis drugi motor to je isto kockanje,pogotovo motore na otpadima itd itd
Osim ako nije na autu pa da se da probat
Al na 300tkm radit generalku na sdi da je isplativo nez,osim ako je limarija,unutrasnjost itd u top stanju


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, pjero said:

Dotična gospođa mi nudi sdi 99 godište prvi vlasnik prešao malo preko 300.000km(90% vožen po gradu), ali mehaničar koji ga servisira govori da bi trebalo generalnu napravit.Sad mene zanima koliko joj mogu ponudit za taj sdi?Ona ne zna da sam ja govorio sa mehaničarom, ali kad ga budem išao pogledat reć ću da je mehaničar rekao da se mora generalna uradit pa ću snizit cijenu.Kad mi je nudila prije mjesec dana rekla je da je sve ok na autu(valjda ni ona ne zna da treba generalnu napravit) tražila je 1800€ to mi je nekako previše?Koliko realno vrijedi?

Probaj se dogovoriti s njom i upozoriti šta sve treba raditi na autu pa neka razmisli. Pitaj ju zašto ga prodaje:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2