4 4
DavudMehic

Golf 4 lupanje u prednjem ovjesu

Recommended Posts

jel ko mjenjo gumice na balans stangi prednje i koje da uzmem,prosle sam uzeo originalne i drzale su 4 godine imali sta bolje tvrdje od originala.

Share this post


Link to post
Share on other sites



[quote post=921945" timestamp="1566759336" name="" userid="359169] To je možda bilo do 00+ no, poslije su već samo stavljali kataloški kao na mojima pa je teže saznat tko je proizvođač. Ali ako je na modelima do 00 ili 01 bio Sachs vjerujem da su sigurno nastavili sa njim i dalje, samo što se oznake više nisu vidjele. Ja bih ga isto uzeo, mislim da bi me zadovoljio i da nemam potrebe za Bilsteinom.




Ja sam na svome G4 Variant imao Sachs gasne i stvarno nisam imao primjedbi na iste,moja preporuka Sachs,dobro su držali u zavojima. 
A kada sam mjenjao OEM amortizere,na njima su pisali Sachs kao sa ove fotke,mogu sa sigurnošću da kažem da su bili OEM jer na njima je stajalo 00" godište.
 
7fdff0ca4faa88902efd6578bddc


Čisto da se nadovežem na ovo. Kod mene su zadnji amortizeri OEM Bilstein B2 i ispod piše kataloški broj koji zaboravih prepisat. Uglavom (1J0 *** ***)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta, trebao si uslikati amortizer sa kataloškim da vidimo... Zanimljivo, tvoj je tvornički spušten pa su išli na Bilstein B2, kasnije se više nije vidio proizvođač jer kod mene na amortizeru se vidi samo kataloški, pitanje tko je proizvođač, vjerujem SACHS ali dobro je znati da se i Bilstein koristio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja greška. Umjesto B2, piše MN2. Ja sam permutovao.

Inače amortizer je MONROE MN2 1J0 513 *** (ne mogu da vidim treći dio kat broja zaokrenut je prema oprugi).

Ali sam čuo da je u Golfu GTI običnom dolazio Bilstein B4 fabrički.

Ja sam odlučio da uzimam Monroe Reflex jer su povoljni sa cijenom, a i dolazili su u originalu. 5dae9ddb816deb0b7e7e8d1ec56c82aa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Monroe što je nekad bio, u prvom postu imaš i zašto, prije bih na OEM, Sachs ili Bilstein, ovo bih zaobišao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na G7 GTI ClubSport Monroe amortizeri OEM,stavim fotku ako naleti opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VW Sharan iz 2008. takođe. Zadnji amortizeri Monroe Reflex. Jedan prijatelj ih je zamijenio.
Ne znam zašto toliko Monroe mrze.

U firmi gdje mi otac radi imaju Vito kombi iz '00 i stavili su Monroe Heavy Duty. Taj kombi je prešao oko 35 000km s njima mrdnuli nisu. A uvijek se vozi pod solidnim teretom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, <TDI> said:

Nije Monroe što je nekad bio, u prvom postu imaš i zašto, prije bih na OEM, Sachs ili Bilstein, ovo bih zaobišao...

Ima vise razina kvalitete....  OESpectrum je mislim zadnja neka njihova shema i eto daje se 5god garancije (dal je u hr tako neznam). Svi smo mi uzimali naj jeftiniji monro... ja prvi.. kad je bilo u A krešo 3+i gratis... Obicna plava kutija i tjt.

Nude monro original oem.. recimo u Tokica sam uzeo za mk6 jer su kayabe bile jako jako tvrde i to smo vratili i uzeli nmonroe.

Tu je jos sachs naravno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to. Monroe obični je smeće bio i ostao. Imao ih je otac na Kadettu 90ih 1.3 i crkli su nakon nekoliko.
Reflex imao na Omegi, pa to je ludnica bila. Kao na gewinde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli mi danas prednji amortizeri Sachs isto,nesto mi nije jasno,amortizer na sabijanje nema nikakvog pritiska ,kad ga izvlacim onda je stvarno tesko ga izvuci

Kad ga izvucem skroz,sam se vraca do pola i od pola skoro nikako?

IMG_20200508_141714.jpg

 

IMG_20200508_141619.jpgIMG_20200508_141630.jpgIMG_20200508_141641.jpgIMG_20200508_141650.jpg

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, riječ je o golfu 5 i lupanju u prednjem ovjesu. Bio kod majstora pregledao je naprijed selene u koje ide vilica oni su mijenjani prošle godine, pregledao je kugle, pregledao je stabilizatore, pregledao je opruge, probao okretati kotače kaže da spirale su u redu kao da je ležaj u gumi amortizera da bi se vidjelo pri okretanje kotača u zraku,amortizeri nisu procurili. Kad je auto u zraku nema lufta nigdje. Ali kad je pod opterećenjem na blagim neravninama lupa naprijed kao metal od metal. Kad se ide skroz polako po već neravninama ili popeti se na rižom ne lupa nista niti se osjeti sto. Majstor mi rekao kad se pogorsa da mu dođem da će lakše vidjeti u čemu je problem. Mene to zivcira i htio bi riješiti. Sumnjam na amortizere ili dali ima on kakve balans stange na koje idu gumice negdje sam čitao da to zna odlaziti. Na te balans stange idu stabilizatori ili se varam? Ako tko ima kakav savjet u šta da pogledam bio bih zahvalan.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako jedan problemcic, kad smotam ulijevo i krenem nesto kao da drobi to se najbolje cuje kad vozis auto i skreces ili kad krecem pa kad  presaltam onda se bas cuje da drobi dobro.

Zamjenio sam nosac mjenjaca ali jos uvjek se cuje taj zvuk malo,oko ovjesa nije nista jer sve selene su nove i opruge i amortizeri takodje,jedino sto nisam mjenjao je spone,i vidio sam da mi na lijevom tocku ispravan manzenta poluosovine i pusta mast auto je golf 4

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko mijenjao silent blokove u prednjem "mostu" na Golfu 4?

Znači ne Silent blokovi viljuške manji i veći, nego baš na mostu. Kod mene su dobro popucale ove gume.

Da li ići na OEM ili Lemforder?

1J0 199 429

vw_golf_subframe_bush.jpg
powerflex-front-subframe-rear-bush-pff85-424-for-vw-golf-mk4-2wd-typ-1j-[4]-93472-p.jpg?v=1
41klAXgP21L._AC_.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ja naglasih da ne mislim na one u viljuškama, već one okrugle u prednjem mostu. Subframe bushes kako ih Ameri i Englezi nazivaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si provjerio i usporedio cijene, Lemförder je bio prva ugradnja na vilicama, vrlo je vjerojatno da je i tu išao, ako ne želiš platiti 3 puta više za OEM odgovor ti se sam nameće. Jedino ako netko ima baš info iz prve ruke što je tu išlo kao prva ugradnja, a takvih je malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam upit za cijene zadnjih silent blokova od León Cupra (1ML 501 541), kao i prednjih šolja amortizera (1ML 412 331) i ovih prednjih silent blokova za most od TT (8N0 199 282 D). Oni su puniji od fabričkih koji su bili na G4 i kažu da je odlična nadogradnja umjesto fabrike.

 

U aftermarketu nema niko da ih proizvodi osim Powerflex-a. Tako da je najrealnija opcija OEM. Koja će cijena biti, javljam čim dobijem odgovor.

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj upit za stražnje i prednje to samo informativno tražiš ili su ti i oni u lošem stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu još da guraju, ali kad budem radio amortizere, pa i to da se zamijeni najedno. Vjerovatno su fabrički.

Evo i cijena
5ad8d54a17f1a0cbe49632976dd5cab4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 31. 12. 2020. at 12:19, GTI-VR6-R32 said:

Ovako jedan problemcic, kad smotam ulijevo i krenem nesto kao da drobi to se najbolje cuje kad vozis auto i skreces ili kad krecem pa kad  presaltam onda se bas cuje da drobi dobro.

Zamjenio sam nosac mjenjaca ali jos uvjek se cuje taj zvuk malo,oko ovjesa nije nista jer sve selene su nove i opruge i amortizeri takodje,jedino sto nisam mjenjao je spone,i vidio sam da mi na lijevom tocku ispravan manzenta poluosovine i pusta mast auto je golf 4

Javljam krajnice mi otisle obe,e sad ocu da mjenjam komplet sa sponama,ali vidim treba neki poseban alat da se do odvrne,mozel kako da se skine bez tog alata?

slika.php?sku=175602

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao sam oba krajnika i obje kugle ali u ovlaštenom, ne bih se time sam zezao, poslije toga ponovno treba namjestiti špuru, čak i da samo sponu mijenjaš mora se, planiraš to sam namještati?

dsc_00492aa00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca kratko trajal cak i nakon izmejna spona i dalje se cuje zvuk lupanja,metal od metal kad god stisnem kocnicu,sav ovjes komplet provjerili nista nisam nasao,novi amortizeri,nove opruge,selen blokovi svi izmjenjeni osim onih na samom mostu,ne mislim na one sto su u viljuskama,stabilizatori novi,gumice balans stange,diskovi komplet sa plocicama,kape amortizera nove.sve je izmjenjeno od ovjesa osim poluosovina

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4