5 5
LarGibbon

Golf 4 nema snage u nizim obrtajima motora

Recommended Posts

Slazem se sa psiho051...

Stavio sam novi protokomjer pierburg i dobio 20% bolje , ali i dalje to nije to.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Unaprijed se ispričavam ,jer sam rekao da ću javiti rezultate, ali sam zaboravio. znači sve sam izmijenjao i na kraju došao do turbine. Vakum turbine WASTEGATE je bio u pitanju. Mislim da ga je trebalo poštelati, ali pošto nemam stroj za to , a u Rijeci baš ne vjerujem meštrima koji repariraju turbine, odlučio sam se na kupnju iste sa ispušnom granom i iskeširao 6800 krznenih. Auto sada radi normalno , gas prima momementalno. Evo, nadam se da sam pomogao . 

Posted (edited)

Evo mene opet golf tdi 66kw me muci,nema snage iz nizih okretaja tipa 1700 pa do 2100,gledao sam maf na vcds dijagnostici i uredu je,geometrija turba je cista,nije zaglavljena polugica,sve uredno radi,jedino sto egr bali ulje,nekad vuce iz niskih okretaja a nekad ne,to sam primjetio kad je hladnije vrijeme da vuce iz  niskih okretaja bas dobro.

Ide on od 2000 okretaja pa nadalje fino bas,3, 4 brzina osale ide bas,ali jedino ga muce nedostatak snage iz nizih okretaja.

Edited by GTI-VR6-R32

5 5