2 2
dr.restaurator

Spužvasta izolacija za instalaciju

Recommended Posts

Mozes staviti izolaciju od cijevi za vodu onih zelenih,ja san sebi oblpzia u tessa traku krpenu i lipo i uredno izgleda.Imaš je kupiti u tokića samo nije bas kvalitetna,ako nadeš bas tessu onxa je to to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam nešto za cijevi ali od armafleksa, ona nije zapaljiva pa možda još bolja kombinacija ako ti cijena odgovara.
IZOLACIJA ARMAFLEX XG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nabavija sam 5 rola baš tessa trake,ali sam slučajno na nekom njemačkom forumu vidija da je lik uspija naći tu spužvu pa nakon traženja nisam ništa naša osim tog oglasa koji je isteka, pa reko da vidim da nije ko slučajno di naša

tokić odnosno auto tim neću komentirati ?

ne znam te za cijevi su tvrđe i deblje, pa ne znam bi li stalo to sve ? dok su ove baš spužva

jedino te od armafleksa nisam vidija uživo alčini mi se da je i on ko neopren ko ronilačka odijela ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj armafleks je nešto slično kako si opisao, malo mastan rekao bih i normalo gibljiv kao spužva, nije tvrd i dobra strana mu je da nije zapaljiv, probao na komadiću i uvjerio se. U ovoj trgovini od koje sam stavio link ima i drugih vrsta izolacija pa pogledaj... CIJEVNA IZOLACIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2