1 1
<TDI>

Golf 4 odlaganje mobitela

Recommended Posts

Tražim nešto za odlaganje mobitela u autu jer ne znam gdje bih ga stavio, pa ako imate neke prijedloge ili osobna rješenja slobodno pišite. Našao sam neka rješenja na AliExpressu pa ću staviti nekoliko primjera, ne znam da li se u originalu nešto nudi i što.

htb1qi_ixy9ybunjy0fgqhkj8q.jpg

htb1s5zxacuybunksmryq7njsd.jpg

htb16lq.lfxxxxxcaxxxqgbkjh.jpg

multifunktions-lageruo7jqm.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprobao ovo sa srednje i zadnje slike, nije praktično kako se čini na slikama, a čini mi se da ni ovo što ide između sjedala nije baš praktično pogotovo ako imaš profilirana sjedala(ko ja u petici).

Koristim ovo i prezadovoljan sam, pogotovo kad koristim navigaciju na mobitelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što je mob u kožnoj preklopnoj torbici i tako sam ga mislio odlagat pa mi se čini da je mreža za sad nekako najbolje rješenje ali šaljite slobodno i dalje prijedloge. Ovo što si stavio nije loše, dapače sviđa mi se ali mi ne paše da ga stalno vadim iz torbice.

htb1tnnldjfguurjy1zeqa1k2j.jpg

 

Edited by <TDI>
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je i bio stalno ali sad sa ovom lopatom od 176mm ne ide više. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, da, nisam razmišljao o tim torbicama, moj je u tankoj masci, mrežica bi ti onda bila najbolje rješenje, samo dobro provjeri dimenzije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, budem svakako ali po ovim dimenzijama (V_165mm x Š_120mm) za S torbicu paše odlično. Planirao sam ju staviti negdje na pod sa strane tunela pa čičkom zalijepit za tepih ili sa ovim trakama s kojim dolazi ali tek kad ju naručim mogu vidjet gdje će najbolje pasat. Možda uzmem obje, S i L jer jedna je vertikalno a druga horizontalno postavljena pa odlučit koja je bolja. Htio prvo uzet onu kožnu torbicu ali sad vidim da bih se zeznuo.

Za vrata, ne znam, nekako sam htio izbjeći da mi klepeće jer ga ne mogu fiksirat nego samo staviti ali ako ovo ne bude se pokazalo nešto budem ga stavio u vrata onda.

Onever Auto Lagerung Net Tasche Organizer Car Styling

htb1yhjjqkusbunjssziqz4jba.jpg

htb1xsftfyqnbknjszfmqt7kjq.jpg

htb1dyinigktbunksne1ql3jwy.jpg

htb1yob6ff6tbknjszjiqfnjqh.jpg

htb1c8n7qhsybunjsspfqhdkxr.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam i ovakvo nešto, kombinacija mreže sa PVC ramom.

htb1d.tikgatbunjsszfq74khg.jpg

auto-mesh-net-tasche-2xkwc.jpg

htb1xhaeduz.bunjt_j7qncj5j.jpg

htb1aunjrljtbknjszfdqmjkm8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Xiaomi Redmi Note 3 stavim u onu uvalu(ručku) lijevu gdje su podizači stakala.

Na pepeljari ne držim ništa, da se ne ogrebe brušeni aluminijum.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svog drzim iznat radia i klimatornika u onom otvoru, jedino kad dm gas nekwd zna izletit ako nije tamo onda je u naslonu za ruku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručio sam gornju S mrežu (16.5 x 12cm) i ovu sa PVC okvirom (20x8cm), obje mi odgovaraju po dimenzijama pa ću vidjet koja će najbolje pasat i gdje. Nije neka velika lova u pitanju pa ako ne valja, nikom ništa, ali problem je naći mjesto za odlaganje inače jer ga nema. Mali mob još kako, tako dok su ovi veći postali problem. Onaj tko ima 2DIN multimedije nema tog nekadašnjeg otvora za odlaganje, rukonaslon mi za sad nije neko rješenje pa ću vidjet sa ovim.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla mi prva verzija sa mrežom ali mi izgleda smiješno, kao napeti kondom. :) Za neki manji mob sjelo bi odlično ali ovaj neće ići pa čekam drugu verziju...

dsc_00102hkk2.jpg

dsc_0017y4jho.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ponovno podignem temu jer ovo što mi je stiglo ne valja, sve je premalo i nekako mi ne paše. Trebam nešto na vakuum i da se na ploču može staviti i da drži, ujedno mi onda mob može posluži i kao navigacija, pa mi je to bolje od nekog odlaganja ili ovo gore što sam imao u planu. Nešto slično kao ovo na slici, ako nešto imate pošaljite slike kako vam stoji u autu.

ZyY3O.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od podloga za držanje mobitela veličine 7" jedino sam ovo uspio naći, ne lijepi se ničime što i tražim, samo se stavi i kad mi neće trebati skinem. Bolje i to nego da ga držim sa strane u vratima jer za druga mjesta je prevelik, ujedno kad primam poziv lakše se javiti, inače to obavljam preko 2DIN multimedije koja je povezana sa mobitelom putem bluetootha i to fino radi.

1yrjb0.jpg

2objrm.jpg

3vhko9.jpg

4yukma.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim klasičan nosač od navigacije i mogu Vam reći da sam zadovoljan. Radi na principu vakuuma za pričvršćivanje na podlogu a telefon drži "štipaljka". Kada uhvatim vremena slikaću. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najljepše da ga zaglavim za ručku od lijevih vrata. Uklopi se taman i ne može da ispane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam si jedan od ovih pa ću vidjeti, mobitel je dimenzija 18x9.5cm tako da trebam nešto veće da ga može pridržati i nije baš lagan, ima ga. Baš sam izmjerio i pogledao u autu gdje će biti stavljen i ima dobro mjesto, neće sklizati jer instrument ploča je nagnuta pa zatim podignuta na tom mjestu tako da će ovo biti držač za mobitel i za navigaciju kada zatreba za duža putovanja, a kad mi ne treba lako se skine.

htb1kqlnxkwe3kvjszsyqtrkp6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1