0
pjero

Golf 4 1.6

Recommended Posts

Odustao sam od golfa 4-sdi jer sam za iste novce dobio golf 4 1.6 16v 2003.Auto je u top stanju, redovito servisiran, stvarno nema greške.Zanima me kako su se pokazali 1.6 16v motori, ponajviše me zanima koliko troše po gradu, ja mislim da ispod 10 ne ide?Iako vlasnik govori da troši 8 litara, u to malo sumnjam.Teško je danas nać dobru četvorku, pogotvo tdi, a ovaj 1.6 mi se sviđa jer znam čovjeka i sve o autu, a kupnja na sljepo po oglasnicima uvijek dobiješ mačka u vreći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas opciju plina.. :) Potrosnju si pogodio... 10ka al moze se i na 8 spustit al treba bit jako smiren...

Motori ok... godina je dobra pa su u to vrijeme bili dobri. Remenje mjenjat na max 90tkm il 5-6god jer poznato je da im remen voli ispucat a role puknit plasticni plaštevi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi sam vlasnik 2002. godište. Do 220 000 tkm nikakvih problema. Tada mi je pukla sviječica i dio razbio ventil. Generalka i sad ima 275 000tkm. Nikakvih problema. I da potrošnja u gradu je od 8-9 litara kad je gužva, nekad i manje. Zavisi kako voziš. Jednom sam uspio i sa 7 ali to nije moj način vožnje.

 

Edited by kos33

Share this post


Link to post
Share on other sites
0