3 3
dackovk

Passat b5 i b5.5 2din

Recommended Posts

Pozdrav,zanima me jel netko ugrađivao 2din da mi malo pojasni,sta mi treba sve ,sad mi je trenutno klimatronik gore i imam ladicu dolje,znam da mi treba okvir ,pa me sad zanima sta mi još treba.Jel treba nešto rezat? Naišao sam na temu već al je stara i nema slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja msn da ne treba rezat nista
Ubaci se okvir od 2din,klimatronik ide dole i to je to
Samo neznam sto je iza toga okvira sto ti trenutno imas
Kod mene je ona trokutasta plastika sta ide izmedju oem radija i cd a
Al to se svakako izvlaci tako da je to nepotrebno


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uslikat ću kad dođem kući
Kupio sam okvir za 2 din,al ne mogu ga stavit smetaju one dolje od šarafa za i nezz jel još sta smeta pogledat ću i stavim slike



Sent from my iPhone using Tapatalk


c8bde9b2a23be79e7c1ecaa697e638fe.jpg
Kupio sam ovo,al nikako ne mogu stavit unutra


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako,izrezao sam neke plastike unutra,sad me muci za ovaj vanjski okvir,sta tocno treba izrezat,jel netko rezao mozda pa da ima slike da vidim otprilike
nabavio sam ova 3 dijela,i ovaj unutarnji okvir dolje sam ga uspio zasarafit,ali na onaj gornji imam 1-2 cm do onog metalnog da usarafim...svaka daljnja pomoc dobrodosla

1f09fe89a3911cc7873867640181488c.jpg85992dcbc222c9017ca56974ba073346.jpg7464088b274301aafc908b859cbfd001.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ugradio na passata b5 ali sam muku vidjeo dok sam ga ugradio.

Narucio sam na aliexpress taj okvir i nije htio da upadne kao ovaj fabricki, onda sam morao da rezem unutra one stranice i da pokusavam fino da ga uklopim ali na muke i jade sam ga uklopio i na kraj sam morao da ga zalijepim jer opet nije moglo da se drzi kako treba.

Ja bi ti savjetovao da ti ti neko uradi ko se bavi sa tim da ne sjeb"s tablu kao ja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad je gotovo već,treba isjec još za vanjski okvir ,pa me zanima sta točno treba sjeci


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to ti ne bih znao reci, znam da sam svoju tablu upropastio zbog tog okvira, sad kad bi vracao stari okvir ne bi moglo morao bi opet da je lijepim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si je ugradio. Jesi li makar slikao sta si kidao da znamo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3