2 2
GTI-VR6-R32

Golf 4 krckanje plastika

Recommended Posts

Mislim da ste se svi susretali sa krckanjem plastika oko pepeljare i pretinca za ostavu.Kako da rijesim to krckanje,sve ideje su dobro dosle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upišite u Google "Anti squeak tape" pa nađite šta vam odgovara. Ja sam riješia sve zvukove ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista cudno za auto star 20 tak godina ?

skripaju i novi a gdje ne stari hahah

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je poklopac pretinca radio problema ali to je bio problem samo u gumenim štiftovima koje je trebalo malo više izvrnuti a na njih sam stavio okrugli filc da ne struže po plastici i od tada mir, sve drugo u redu, nigdje krckanja. Dva puta sam već vadio tunel i svu plastiku iz interijera pa sam svugdje gdje sam uočio da bi moglo biti problema ili gdje se plastika dodiruje stavljao Tesa tekstilnu traku. Ima čak tvornički stavljena gdje se centralna konzola spaja sa onom donjom i na tom spoj sam stavio ponovno i podebljao, uglavnom ostalo je sve u redu za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene nisu podesivi gumeni stiftovi,nego su fiksni skroz,rijesio sam ovo oko pepeljare,ali i dalje mi zvecka poklopac pretinca,kada ga malo rukom pritisnem onda nista ne zvecka a kada ga pustim onda se cuje,bas se osjeti da pretenac ima malo lufta,evo kako izgleda kod mene gumeni stif,slika prva,a ovako kod tebe izgleda sigurno,slika druga.

 

677044_x800.webp

 

388399_x800.webp

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene je bilo kao na prvoj. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, kod mene je ovaj drugi gumeni štift koji se može odvrtati i tako namještati razmak poklopca pretinca. Malo sam ga odvrnuo i tako riješio da mi više ne klepeće a to me baš nerviralo. Ovdje na slici se vide ove rupe u koje idu ti gumeni štiftovi kad sam bojao pretinac.

dsc_0050npuz3.jpg

dsc_00708suit.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim da sam rijesio krckanje pretinca,ali sada se pojavilo drugo krckanje,najvise je izrazeno kada vozim u rikverc i bas se cuje na slici sam oznacio mjesto sta krcka.

volkswagen-golf-iv-mk53-pic9368.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini taj pretinac za rukavice i prigledaj kopče, i jesu vide dobro stegnute. Ja sam tu ubacia onu traku protiv tih zvukova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima sedmi vijak onda je pretinac na središnju konzolu pričvršćen pa treba pripaziti, prvo tunel maknuti pa tek onda on ide. Taj sedmi vijak imaju noviji modeli, vjerojatno da se smanji vibracija na pretinac i to krckanje ali uglavnom svi ga potrgaju kad ga vade, na prvoj slici koju sam stavio vidi se ta kopča na koju ide vijak a dolje se vidi kako sam ju obložio limom jer je ta plastika krhka pa sam ju pojačao.

dsc_00736lufn.jpg

dsc_00742pu6h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjeruj da nisam ni pogledao da li ima sedmi saraf za pretinac,koji noviji modeli mislis od 2003?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno modeli od 2001 pa na dalje ali ne mogu tvrditi, uglavnom, kada skineš 6 vijaka onih gornjih i donjih i ako ti pretinac ne padne u ruku znaš da ga još drži sedmi vijak koji je za konzolu pričvršćen pa pripazi.

A može se i baterijom naknadno vidjet da li ima ovu kopču ili ne jer plastika nije tako fiksna na spoju da se ne može uočiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda pripazi pa kako sam spomenuo pogledaj prije nego ga skidaš i provjeri da li je ima ili ne. Ako je gore onda se mora sve skidati konzola ispod ručne, rukonaslon pa sve dok ne dođeš do središnje konzole gdje je ručica mjenjača i ona ide van. Imaš u mojoj temi kako sam sve to skidao i to već dva puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidao sam je jedno 5-6 puta do sad, ni jednom nisam vidio taj sedmi šaraf, samo klasičnih 3 gore i 3 dolje.
Modelna je 2001., proizveden krajem 2000.g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili nemaš kopču na pretincu ili ti je polomljena, druge verzije nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,pripazicu kada budem skidao,ima posla oko toga pola dana ali polako,gledao sam u tvojoj temi pa sutra prijonem na rad,nadam se da necu sta od plastika slomiti ?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ide to, samo svaki put kad radim zaboravim redosljed i onda se bez veze pola sata zezam oko neke sitnice, dok ne skužim kako krenuti. Posla ima ali ide to, samo ako ti je prvi put onda više imaš posla sa usisavanjem nego skidanjem dijelova, tako je bilo kod mene, drugi put išlo brže a treći će ići samo od sebe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put jeste,nije mi zurba,lakse mi je kada znam da sam to sve dobro uklopio, nego da kasnije skidam opet jer sam to sve nabrzinu sastavio.Ti si se uhodao sa tim pa treci put to ide ko po loju. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ev da javim da sam sve sredio i da sam zategao plastike sve,bilo je posla ali isplatilo se,na pretencu sva sreca bilo 6 sarafa,pa sam to lako rijesio,sada je sve utegnuto nema nista da krcka. ?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se javim opet,da li ste imali problema sa pepeljarom tacnije mehanizmom samim,naime nece da se zatvori sama.

s-l300.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad se to pepeljara na četvorci zatvara sama?
Jedino je možeš zatvoriti ako je povučeš ka sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2