1 1
micg502

vw polo kilometri

Recommended Posts

poštovanje svima imam problem sa vw polom 9n takozvani okac  2002g 1.4 tdi ne vrti kilometre niti ne pokazuje brzinu zamjenio sam električni dio pinjona i km sat ali i dalje ista stvar .. maknuo sam kutiju filtera zraka i onaj spoj kod akumulatora očistio našpricao s kontakt sprejem ispuhao i opet ništa.. dali ima negdje još koji osigurač ili ako ko ima shemu instalacije neznam ni sam više.. ako ko ima volje pomoć hvala vam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo još malo sam istraživao nemam plusa do pinjona njemu to ide preko ecu-a? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao sam ecu motora ispitat.. Javio je čovjek da je hardverski ispravan ali da je netko nedavno (bivši vlasnik) d**ao po softveru i sad me zaje..  Dal znate možda nekog ko bi upucao novi softver ja sam iz samobora jer ovaj čovjek to ne radi kome sam dao na ispitivanje

IMG_20190305_114204.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga servis u Svetoj Nedelji
Pitaj pa te upute dalje ak oni to nerade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te mozda zanima, imam isti takav ecu (isti motor 55kw), doduse mapiran na 102-3ks.....
Super je autic isao nakon remapa.

Da ne budem u offtopicu, ucitati ti moze bilo koji kvalitetnije maper...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljen ecu novi koji je od istog auta od kojeg je i km sat i opet ne funkcionira nemam više ideja ako je ko imao neki sličan slučaj.. Ja još jedino imam ideju ga zapalit na njivi i gledat kako gori 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taho je problem, popravljao sam ih sa istim i sličnim problemima dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemogu nać žicu od signala s senzora brzine na džeku od kilometar sata samo me zanima ako je ko radio oko tog dali je to pin br 6 gledao sam malo po autodati ali nisam siguran..na pinu broj 6 nemam žicu nikakvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadio sam armatur tablu pošto nisam mogao pronaći žicu od signala s speed senzora i stvarno je nema.. Imam ju do spoja kabine ispod motorića brisača.. Sutra idem kod dojkića po stopice i povući ću novu instalaciju i nadam se da je to to.. Samo stvarno ako netko zna informaciju koji utor na zelenom 32 pinskom džeku od instrument table je signal s senzora brzine? Tražio sam po internetu ali svugdje drugačije piše 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju je tu bila greška a sad pred tehnički mi se upalila greška airbaga 65535 ?? centrala airbaga neznam ako je tko imao takav problem i kako ga je otklonio ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1