4 4
CROJoleZG

Auto mi skroz slabo ide ,koda nema ni 50% snage !!!

Recommended Posts

čovjek nije ni mjesec dana na forumu, a ponaša se kao kauoboj. Šta će biti kad nakupi staža tek...

Admin ti je već trebao dati bar jedno 2 tjedna ban da se malo smiriš, jer ne vidim smisao da komuniciraš ovako preko foruma.. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, junkieee said:

čovjek nije ni mjesec dana na forumu, a ponaša se kao kauoboj. Šta će biti kad nakupi staža tek...

Admin ti je već trebao dati bar jedno 2 tjedna ban da se malo smiriš, jer ne vidim smisao da komuniciraš ovako preko foruma.. 

 

 

Nek mi spiči 10 infractiona i nek me banira da opće ne mogu uć na forum....

Došao sam na krivo mjesto

Postove nek admin obriše i neću se nikad više pojaviti na ovom forumu...

Pozdrav

Edited by CROJoleZG
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Učinio si nam svima uslugu...

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj Josipe, ako je krenulo u krivom smjeru ne moraš odmah na prvu tako reagirat. Pusti i riješi svoj problem sam, otiđi majstoru a kasnije kad nešto zatrebaš prelistaj malo forum jer uvijek se nađe nešto slično pa si možda i sam pomogneš oko nekog jednostavnijeg problema ili se nadoveži na neku postojeću, hvala Bogu ima ih dosta otvorenih.

Forum je mjesto gdje se nešto može riješiti a nešto ne, uglavnom sam svoje probleme manje-više rješavao sam, odnosno dijagnosticirao problem a ostalo mehaničar. Dobrim pregledom motornog prostora i radom motora u leru može se isto dosta toga uočiti a tu je i dijagnostika koja se prvo napravi da vidiš ima li kakvih grešaka.

Eto, imao sam i ja ovakvih sličnih okršaja na drugim forumima ali opet, treba pripazit na rječnik, sve ostalo se može donekle još tolerirati a kolega koji ti je savjetom htio pomoć nije ništa loše mislio, mogao si samo zahvalit i pričekat odgovor drugih ako si smatrao da te njegov odgovor ne zadovoljava, toliko od mene.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj lakse je nekog banirat... al evo ja sam imao nadu da ce se popravit jer ovo mu nije fejs da moze imat takav pristup... Ovo je ozbiljnija zajednica... nemoramo se ni volit al medjusobno se necemo ni vrijedjat.... 

Sanmo malo smirit tenzije i shvatit bit foruma i sve bude dobro... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
4 4