2 2
dzoni

Kineska navigacija radio VW vase misljenje

Recommended Posts

sta mislite o ovom radiu sa navigacijm?

https://www.ebay.com/itm/GPS-Car-DVD-Player-for-8-VW-Volkswagen-Skoda-Golf-GTI-Navigation-BT-Radio-SD/282042814816?hash=item41ab0fd160%3Ag%3AR0IAAOSwwpdW6XWR&LH_BIN=1

 

vidim dosta se prodaje po Internetu, mape su iGO tako da se uvijek mogu updatevati. Najvise me zanima ovaj 3G jer treba dodatni 3G dongle ali nigdje ne vidim Web browser da radio podrzava da li neko zna nesto vise o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji izbor je neki android radio,vise funkcija ima,većinom bolji zvuk
Mogućnost skidanja navigacije po zelji
A cijena je tu kao kod ovoga


Sent from my iPhone using Tapatalk

4eb61bcf9851d61a124fbef83b102716.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je kvalitet ovih navigacija? Kazu da je ekran los na suncu a da se neke cak zapale kad se pregriju.... Interesuje me iz prve ruke konkretno ova koju sam naveo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ove točno nemam iskustva
Kolega ima kineski 2din obični,a sluzi svrsi,nema navigacije,zvuk je dosta lošiji nego sa običnim radiom,kao i hvatanje stanica,vjerujem da je i ovo jako slično,a sto se tiče da se zapali nije bilo nekih problema.
Probaj pronaći na YouTube ima recenzija ovakvih radia pa vidi ako ti se svidi,mora pisati negdje točno model na eBay-u



Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve imas u topicu erisin 2din doduse starije stvari od toga sta navodis al moze ti koristit
Zvuk moze procc
Ali taj i Go je po meni s*anje
Downloada sa trgovine sasvim dobru navi,offline,s tim da koristi gps antenu svako malo je neki update upozorava na kamere ta brzinu,u koju traku se prestrojit i tako


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam kineski android već godinu dana i prezadovoljan sam. 

sve radi savrseno osim sto ie zvuk za nijansu nekvalitetniji od oem radia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlucio sam na svoj rizik kupiti ovu kinesku gore sa linka pa sta bude - bude, vjerujuci Kinezima uz sve komentare koji nisu bas dobri, kupio, dosla i nisam se pokajao!

Znaci price da se display ne vidi dobro na suncu ne stoji, vidi se kao i na RCD-u! Navigacija radi odlicno, sve radi osim CAN info car, ne moze uspostavit komunikaciju sa CANBUS-om al to mi i nije bitno, sluzi da prikaze informacije o autu brzina, pojas itd. Tipke na volanu rade, jedine mana je sto na instrument satu ne prikazue naziv pjesme kao kad je bio RCD vec pise Track pa broj. Brz je odziv touchscreena, pali se brze nego RCD. Uglavnom nemam zamjerke i uzimajuci u obzir cijenu i kvalitet, odlican izbor za 150eura, a jos sam dobio i rikverc kameru i sve kablove. Sto se tice zvuki, bolji nego na RCD-u! Al doista, na RCD-u sam imao problema sa zvukom mislio sam da je do zvucnika. Dosta ljudi me je ubjedljivalo da nevalja, ne vidi se ekran na suncu, slab touch, nisam ih ovaj put poslusao. Vjerovatno da je to dosta uznapredovalo od prije par godina kada je sigurno bilo problema. Originalni RNS kosta duplo skuplje i to polovan! Pricamo o RNS-u koji je star preko 10 godina. Ne kazem da RNS nema puno bolji kvalitet izrade, ali za ove pare se dobije puno vise od RNS-a.

Edited by dzoni

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2