2 2
Deniz

ARL motor - ulje

Recommended Posts

Koje ulje najbolje sipat u gore navedeni motor? Pošto oni imaju problema sa bregastom, pa da se to donekle izbjegne kolko je moguće. Neki kažu Castrol Edge 5w30, neki Quantum Longlife 3 5w30. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbitniji segment je da ispostujes specifikaciju koju je propisao vw, a za PD motore je 505.01.

Sto se tice ostalih oznaka, mozes sipati 5w40 ili 5w30.

Castrol sam licno koristio u svim PD motorima do sada i nikada nisam imao problem. Interval zamjene 10000km.

Bez gasanja dok se motor ne zagrije i nema problema.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tnx na odgovoru. Negdje sam vidio da je za ovaj motor preporučeno 507.01. sad ga ti znaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je PD motor bez PDF, mora ici 505.01 ili 504.00-507.00.
Ako je PD motor sa PDF, onda iskljucivo 504.00-507.00


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možeš li mi pojasniti što je to "bez PDF/sa PDF"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filter cestica...a golf 4 ih nema. Tek od 5-e generacije Golf pocinje koristiti Filtere cestica na izduvu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

DPF...tacnija skracenica za Diesel Particulate filter


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=919070" timestamp="1552470407" name="" userid="359169] Onda nije PDF, zar ne?

Tako je kolega...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quantum ulja su samo za UK i Irsko tržište.

Možeš 505.01 ili 507.00 da sipaš.
Već postoji ta debata.
Ja nisam više pametan što je bolje.
Po ovim dijagramima ispada da je 507.00 dosta superiornije od 505.01.

505.01
98f12523572ce7ff5dbcd9946bcd65b9.jpg

507.00
c80a0a860bb3b8011cffc259d538cb70.jpg

Navodno su 505.01 napravljena iz Baza grupe 1,2,3, dok su 507.00 ulja napravljena i od baza grupe 1,2,3,4,5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norma VW 507.00 je rađena na plemenitoj bazi nego VW 505.01 ali pitanje je što je bolje za PD motor. Bio sam i ja u dilemi 507.00 ili ostati na 505.01 ali ajmo ovako postaviti pitanje... da li bi ti ovlašteni samovoljno stavio u PD motor VW normu 507.00 i  rekao to je bolje ulje. Mislim da ne bi, i kad god sam mijenjao u ovlaštenom stavljalo se ono ulje koje piše u knjizi vozila a to je 505.01.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god da stavi, nema greske.
Dok sam vozio auto PD bez DPF-a, sipao sam castrol 505.01, samo zato sto je jeftinije od 507.00.
Sada kada vozim PD sa DPF-om, moram sipati 507.00 ( ja sam i dalje ostao pri Castrolu).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To za njih si u pravu. I meni su rekli 505.01 da bi sipali.

Ja sad vozim na 507.00 do ljeta, tj. dok ne uradim turbo. Onda vraćam 505.01 i to je to.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo sad ovako.. U doba arl-a je postojalo ll ulje i nazivano je ll2 tj 506.00 i to se eto naljevalo npr u svaba a isit taj motor je kod nas tretiran sa 505.01...  Dakle  stvar je produzenog intervala... Ajmo dalje

Motor recimo passat il golf iz 206 je isto pd i sad imas da opet taj nesretni svabo toci ll ulje (nebitno ima li il nema dpf) a mi koristimo ll samo ako ima dpf a za nase trziste ih nije bilo sem mislim u onim verzijama sa 170ks...

Dakle.. PD baza i vise normi... norma je vezana naravno za koncepciju motora al i za servisni interval... jel eto 15tkm 12mj il 30tkm il 24mj...  Pa sad motaj na ARL i dobijes da je ll3 dobro i za njega ;) 

Ja imam pd iz 202 (AUY) i Austrijanac je ljevao 506 dok je bio gore... a norma mu je i 505.01...  Ja otkad ga imam uljevam oem 507.00 i zadovoljan sam s njim... Probao sam aral 505.01 pa i LM s istom normom i nijedno od njih mi nije nista bolje od ll3 sto se tice potrosnje ulja... cak mi je nesto sitno vise potrosio arala i LM (na 10tkm 8dl cca s tim da je mapiran pa otad imam dojam da vise potrosi ulja)

Na audiju iz 94.. tdi redni 5ak... sam isto koristio LL i mjenjao na 10tkm.. i s njim sam bio isto pre zadovoljan... jednom testirah 10w40 koji ide po normi... i njega mi je pocuclalo vise od ll3...  Ovo sve nista neznaci da ce bit i kod vas tako al eto moja testiranja tako kazu....

 

Sto se gore tice bregaste... ona je cak vise problem kod 2004+ pd motora.. pretezno 8ventilskih dizela... gdje prvo ode bregasta/podizac pa lezajevi dobiju bakrenu boju al to pripisimo losijem podmazivanju posto je prdnuo podizac ventila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bitnije da se servis radi redovno i da se pored propisanog ulja, koristi i kvalitetan uljni i zracni filter.
Ostalo je van naseg utjecaja.
Nema zlatne formule koja ce omoguciti da motor radi bez greske 500000km.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivo, samo ću dodati da je to LL2 ulje koje spominješ bilo pod ovom oznakom dolje, sa .01 na kraju, tako mi piše u knjizi vozila ako na istu normu mislimo. To ulje ide i u ASZ PD motore ali nije dobavljivo, pitao u ovlaštenom još kad sam G4 uzeo pa se raspitivao.

506.01 LL.......(do 30tkm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom Sharanu ASZ 2003. pod haubom stoji naljepnica na kojoj piše Nach Norm 506.01. I u njega sam sipao 507.00.

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, <TDI> said:

Ivo, samo ću dodati da je to LL2 ulje koje spominješ bilo pod ovom oznakom dolje, sa .01 na kraju, tako mi piše u knjizi vozila ako na istu normu mislimo. To ulje ide i u ASZ PD motore ali nije dobavljivo, pitao u ovlaštenom još kad sam G4 uzeo pa se raspitivao.

506.01 LL.......(do 30tkm)

da... na njega mislih a otkucah drugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke društvo, zahvaljujem na ovom opsežnom infou. uglavnom po svemu sudeći pretpostavimo da je ll ulje nešto bolje i plemenitije što se tiče aditiva i obrade. ali po tome što je namjenjeno da se mijenja na većim relacijama tipa 20-30kkm, možda po tome gledajući je abrazivnije i moguće da bi na kraće relacije izmjene abrazivno djelovao na gumice a možda i na ostalo. razmišljam sad malo na glas. jer nema mi smisla da ako je plemenitije i kvalitetnije da kakti nije preporučljivo za bilo koji drugi motor. po tome bi bilo odlično za bilo koji drugi motor nižeg godišta. confused

On 3/13/2019 at 10:34 AM, Deniz said:

Tnx na odgovoru

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

abrazivno na malo km a onda iza regenerira to sve a ne ne.. losa konstatacija.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/4/2019 at 9:43 AM, AUTOFREAK said:

abrazivno na malo km a onda iza regenerira to sve a ne ne.. losa konstatacija.... :)

hahaha, ma mislio sam u stillu da je samo po sebi jače zbog aditiva zato ga se nit ne mora mjenjati svako malo. iskreno ne znam, napamet se spominam haha.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2