3 3
ivan.veroval

Servisna mjera 23R7 - AGR ventil VW Polo

Recommended Posts

Vlasnik sam VW Pola 1.2 TDI 2013.g.  i odlaskom u ovlašteni VW servis su mi rekli da prethodni vlasnik nije ugradio original AGR ventil vec zamjenski, te je potpisao izjavu da ne želi staviti original. Naime, sada mi u ovlaštenom servisu kažu da bi trebali provesti servisnu mjeru 23R7, odnosno da bi trebali instalirati noviju verziju softwarea zbog afere "diesel gate" ali da će se vjerojatno nakon instaliranja novog softwarea pojavljivati greška na ispušnim plinovima pa samim time da se to ne dešava predlažu postavljanje original VW AGR ventila. Mene zanima da li sam ja obavezan promijeniti software i staviti original AGR ventil (cijena promjene iznosi 5000 kn) jer mi auto ne pokazuje nikakve greške iako imam postavljen zamjenski AGR ventil i jel mogu tako i dalje nastaviti voziti. Hvala na svakoj pomoći i savjetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu te natjerati, cak i u slucaju da je auto pod garancijom, ako ti to ne zelis( u tom slucaju vjerovatno gubis garanciju)
Obzirom da nije, nisi duzan nista uciniti sto ti predloze.

Vozi auto i uzivaj.
Ne popravlja kvarove na autu samo ovlasteni servis.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamjenski il org nema veze s akcijom ali ako se odradi akcija onda kao daju neki garanciju na agr dizne i dpf... s obzirom da je u tebe zamjenski onda i da crkne nes nista dobit.

Ako nezelis da ti odrade akciju to moras potpisat..... To onda kasnije ide u povijest automobila i dalje je pitanje kako ce to funkcionirat kad na tehn pregledu budu trazili potvrdu il provjeru preko sasije (ovo je predpostavka al ima slucajeva da su slali ljude u ovlastene)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autofreak, da ne otvaram novu temu, kako mogu provjeriti da li je meni vec novi sw nakon diesel gatea? Radi se o Passatu iz 2013, da li mogu sam preko neta i broja sasije ili neko drugo rjesenje..?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tnx.. :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3