1 1
jooka

reparirana turbina zaprljana za 3 mjeseca

Recommended Posts

Pozdrav, 

Eto kako naslov kaže zaprljana turbina za tri mjeseca. Skinili jučer i danas majstor javi nije do turbine nego do nečega drugog. Znači auto išao u safe mode jel su ona krilca bila puna čađe. Komplet servis napravili ponovno( nisu naplatili) i rekli da tražim dalje grešku. Oni su dali prijedlog za provjeriti katalizator i dizne. Ako neko ima ideju neka slobodno pomaže jel su rekli da će se isto dogoditi za par mjeseci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje auto?

Jesi li gledao n75 ventil? Hoce i do njega da baca u safe mode.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, hariismne said:

Koje auto?

Jesi li gledao n75 ventil? Hoce i do njega da baca u safe mode.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Passat b4. Motor afn. Ma turbo bio na kontroli u turbo servisu i kad su otvorili ona cađava strašno. Ispusni dio na turbini pun čađe

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam.

Mozda bi valjalo oprati komplet granu od garezi. Provjeri n75 ventil takodje.

Trece mi ne pada na pamet.
Imam isti motor na B5, zatvorio sam EGR oprao cijelu granu, trunke cadji nema. Evo slika turbine, cista.

7c9f7d1e49be11d7ed3a382dda249f2d.jpg

Moguće da je grana puna..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, hariismne said:

Ne znam.

Mozda bi valjalo oprati komplet granu od garezi. Provjeri n75 ventil takodje.

Trece mi ne pada na pamet.
Imam isti motor na B5, zatvorio sam EGR oprao cijelu granu, trunke cadji nema. Evo slika turbine, cista.

7c9f7d1e49be11d7ed3a382dda249f2d.jpg

Moguće da je grana puna..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma i meni je taj dio čist bio kad je turbo bio gore 3 mjeseca. To je usisni dio ali meni je ispusni pun čađe

Kod mene egr otvoren

Edited by jooka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri intercooler mozda ima ulja u njega.

Grana, intercooler, n75... ostalo mi ne pada na pamet.

Mozda neko drugi zna od kolega sa foruma.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si presao kilometara u ta tri mjeseca i nakojim obrtajima ? Svejedno mi je to puno cadje da ti zapusi turbo, valjalo bi prekontrolirati logove sa motora, pa viditi stanje dizni ( protok ) podatke trazenog i dobijenog tlaka itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, tibor987 said:

Koliko si presao kilometara u ta tri mjeseca i nakojim obrtajima ? Svejedno mi je to puno cadje da ti zapusi turbo, valjalo bi prekontrolirati logove sa motora, pa viditi stanje dizni ( protok ) podatke trazenog i dobijenog tlaka itd.

Prešao nekih 3000 km. Znači relacija svaki dan od jedno 8 km ujutro klasična vožnja jel je hladan i s posla nekih 12km s tim da je tu već gas prisutan jel je toplije. Dečki iz servisa kažu da misle na katalizator ili dizne. S tim da vidim da mi je potrošnja prilično velika i sad moram početi od nečega. Jel nekih 7-8 litara mi je dosta, jedino ako se varam. Priznali su i oni da je turbo bio totalno zatvoren znači na minimum pa su ga sad odmah stavili na max. A ja sam osjetio od prvog dana da auto nejde kao prije ali šta ćes kaže majstor oni nju ukrote da se osiguraju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1