1 1
ljubobj

Kalibracija xenon farova Golf 7

Recommended Posts

Ekipa trebam pomoc a nista ne nalazim na internetu.

Uglavnom spustio sam auto s gewindama i sad mi je snop farova jako nizak...kako da ga dignem a da ne diram sarafe od lampi?

Se moze nekako vcds-om?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim kako lik to radi.

Tj ne mogu naci jer imam drugaciji program...on sarafa po mobu a ja imam klasicni vcds i sve je drugacije...pa evo ako ko zna kud moram otici da odradim da mi se svjetla malo podignu...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista sa serafima, otidji u servis, 50ak kn i nek ti ih resetiraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, ivangolf31 said:

Bok,

da ne diraš šarafe za štelanje farova ili samo šarafe na nosačima farova?

Ma navodno se ne smiju dirat sarafi...radje bi odradio preko dijagnostike...

2 minutes ago, Xman said:

Nista sa serafima, otidji u servis, 50ak kn i nek ti ih resetiraju.

Aha ajd budem otisao

Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh a ja sam bio pametan pa sa. Lijevi far koji je bio previsok kad sam kupio auto, postelao na sarafima.

 

Please javi kak je to proslo.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, ivangolf31 said:

Eh a ja sam bio pametan pa sa. Lijevi far koji je bio previsok kad sam kupio auto, postelao na sarafima.

 

Please javi kak je to proslo.

 

Hvala

A dobro ako je jedan bio onda je mozda netko nesto cackao...ali meni bas treba nivelaciju slozit jer je sad spusten auto..

 

Javim svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali i neces moci bez sarafa. Poanta je da ih sa VCDS ili ODIS dovedes u nulti polozaj kad je samo vozac u autu i na ravnom, zatim ih postelas sarafima uz onaj uredjaj koji imaju na tehnickom i to je to. Kasnije ce ti autonivelacija prema opterecenju sama dizati i spustati

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, projektilski said:

Ali i neces moci bez sarafa. Poanta je da ih sa VCDS ili ODIS dovedes u nulti polozaj kad je samo vozac u autu i na ravnom, zatim ih postelas sarafima uz onaj uredjaj koji imaju na tehnickom i to je to. Kasnije ce ti autonivelacija prema opterecenju sama dizati i spustati

 

Tocno da u pravu si...

Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo 4 kruga okrenuo u smjeru kazaljke na satu i nivo je kao i prije tako da sam bez brige...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1