0
zeus007

Koje gume kupiti i gdje?

Recommended Posts

Pozdrav narode, gdje i koje gume kupit? Ljetne naravno. Jel ima smisla pratit onaj HAKov test ili je to reklama za one  koji daju vise para? Dimenzije su 195/65 r15. Isprike ako ima negdje tema 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima je, otvorena od stoljeća sedmog... 
Gume

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam vidio,  nisam znao da je aktivna hahaha hvala svakako procekirat cu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uj brate uz tolike web shopove ti ne znas sta bi i jos u toj maloj dimenziji...

E kupi i biraj

Bilo koji poznati brend i vozi misko nemas sta razmisljat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ljubobj said:

Uj brate uz tolike web shopove ti ne znas sta bi i jos u toj maloj dimenziji...

E kupi i biraj

Bilo koji poznati brend i vozi misko nemas sta razmisljat.

Ma znam buraz, al reko da vidim i tu. Vjerojatno ću neke conti i bok, najviše sam pitao iz razloga možda netko zna da ima negdje dobar popust trenutno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeo nedavno kolegi u toj dimenziji contija kod njih i sve 5..

I jos sam u 16" uzimao isto conti tako da nemas brige. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ti je Bosna blizu zašto ne u Veliku Kladušu? Krajina auto ili Auto-servis BHS, u Krajini se dobije povrat poreza a i za kupovinu 4 gume se dobije montaža, balansiranje i špur gratis.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Continental 195/65R15 91H EcoContact 6, Pot.: A, Pri.: A, Buka: 71 dB" ovu sam našao na ekupi 500kn malo manje, jel vrijedi tih para? Ili da gledam nekog drugog?! Jer od continentala imaju samo ovu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Continental top ali opet ponavljam primjerice u Bosni sa povratom poreza ta guma ispadne 360 kn pa tko želi, a tko neće neka plati više i dobije robu na svoju adresu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kužim, ma to je možda 100kn po gumi. Mrsko mi ic, a i potrošiti ću 200-300kn na put. A i iskreno nemam previše ni vremena, jer vidiš kad ja tek idem gume naručivat hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16. 05. 2019. at 13:59, Davor1711 said:

S obzirom kakvo je vrijeme možda ni ne kasniš :)

Majkemi, evo još nisam naručio. Sad baš kontam, taman dok dođu i dok se natjeram da idem zamjeniti taman će ljepše vrijeme lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15. 05. 2019. at 20:54, zeus007 said:

"Continental 195/65R15 91H EcoContact 6, Pot.: A, Pri.: A, Buka: 71 dB" ovu sam našao na ekupi 500kn malo manje, jel vrijedi tih para? Ili da gledam nekog drugog?! Jer od continentala imaju samo ovu

te eko gume su ti govno.nekidan na mall gume je bilo bridgestone turanza t005 za 370kn kom.Dot 2019 .Ja puncu narucio, gume TOP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, juli3c said:

te eko gume su ti govno.nekidan na mall gume je bilo bridgestone turanza t005 za 370kn kom.Dot 2019 .Ja puncu narucio, gume TOP.

E jbg, već sam naručio lol. Zakaj misliš da su govno?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0