1 1
GoranR

Jetta 5 1.9tdi BXE

Recommended Posts

Pozdrav ekipa 

Evo ovako prije 2 mjeseca sam kupio Jettu 1.9tdi oznake motora BXE , 2008 godina , auto kupljeno od prvog vlasnika i servisirana sve u ovlastenom servisu "EURODAUS" auto sad ima 201 tisucu na satu .

Nakon mjesec dana ukazao se prvi problem mozda je vec i bio taj problem al nisam isao za tim ... kad bi se auto zagrijalo culo bi se 2 3 sec udaranje metal od metal odma sam zakljucio da je sigurno do plivajuceg zamajca , te je odmah kvar uklonjen i promjenjn komplet set kvacila ... sve bilo super funkcioniralo

 

Nedugo zatim kad se auto zagrije dok je auto u leru imam osjecaj koda motor " poskoci " 3 4 sec normalno radi onda jednom zavibrira, al jedva da se i osjeti , i u zadnje vrime ujutro sam poceo slusat rad motora i rad kad se motor zagrije , imam osjecaj kad je zagrijan koda udara metal od metal tako mi zvuci u kabini ... brine me sad to do cega moze bit ? Citao sam po forumima da bxe motori se nisu pokazali pa me jos vise zabrinjava . .

 

Snimio sam rad motora volio bi da netko ko zna kaze jel ovo normalan rad ili  je pak nesto otislo 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je BXE ne bi bilo loše prigledat leteće ležajeve

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1