1 1
MEDOVŽ1.8GTDUJA

zamjena "stakala" na farovima golfa 6

Recommended Posts

ovako....stakla,tj,palstike na farovima su mi malo dobile mat look,tj,apšisale.....pa bi ih mogao ispolirati ili zamijeniti novima,budući da našao na e-bay-u za 30$ par,pa mi to izgleda trajnije rješenje.....jel netko to radio već,tj,rastavljao farove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se rastavit i stavit nove da bude opet 98 % novo mislim na rub/kuciste di staklo liga. Javi se na viber ili wapp ako oces
0955871557 Marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja otvarao valeo farove za probu i mozes jedino sve rastopit i potrgat da ih otvoris, i jako ruzno izgleda rub..po meni promaseno ulaganje ako se to tako napravi i imas nakaradu na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzme nova stakla ova stara se skinu bez topljenja ruba, ocisti "kanal" di liga novo staklo, brodska crna sika i vozi

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, markol5 said:

Ako uzme nova stakla ova stara se skinu bez topljenja ruba, ocisti "kanal" di liga novo staklo, brodska crna sika i vozi

Daj reci kako to skinut kad ljepilo ne popusta i ne regaira na temp?

Kako? Ja sam strgao farove otvarajuci jer ne ide!

Eto volio bi znati kako ih otvoriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipo, prvo ga ispilas uz falc i onda lako ostatak izvadis iz kucista i ocistis za novo lipilo

 

 

8dfe2c6ad34929c02fe804e5a666580c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas si ja to mislim, mali dremel i pazljivo picis okolo, ako imas drugo staklo da se ali treba volje i strpljenja. Ja nemam, radje bi uzeo druge farove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bas si ja to mislim, mali dremel i pazljivo picis okolo, ako imas drugo staklo da se ali treba volje i strpljenja. Ja nemam, radje bi uzeo druge farove
Ma nema potrebe, moze se sasvim ok to sredit sa novim staklima

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1