3 3
dasypeltis

Passat 3bg klima

Recommended Posts

Pozdrav svima, Passat 2003g, 1.9tdi AVB.

 

Nisam zadovoljan s klimom, kao da ne hladi dovoljno, pa da cujem vasa iskustva.

 

Stavljen nov hladnjak klime, izmjenjen freon, novi filter, ali idalje nije to to. Pa ne znam jeli nesto pogresno s mojim autom ili inace ovaj model slabije hladi.

 

Znaci po cijelo ljeto mi klima stoji na najnizoj temperaturi a ventilator na najjace i idalje ne uspjeva ohladiti auto.

 

Dok ovo pisem vani je 27 stupnjeva, auto je crne boje i suncano je, ali idalje ne moze ohladiti auto do te razine da imam potrebu smanjiti klimu.

9b5e66c398a2a82958ad69d3a97c5ffe.jpg

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijelim sudbinu,svake godine nadopuna plina,na low stavim i opet nista,ni blizu hladnog zraka
Ove godine jos gore s tim da kompresor kad upalim klimu pocne zujat i strugat nesto,tako da mislim da je pokojni
Mozda i nije slucaj kod tebe,al cisto da podjelim iskustvo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dijagnostika...provjera vanjskih ventilatora i pritiska u sistemu mnogo toga govore.
Provjeriti sve to pa cete dobiti odgovore.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je do kompresora, trebalo bi i njega uzeti u obzir. Kod mene hladi stvarno dobro i nikad nemam potrebu stavljati na Lo,  novi je stavljen uz hladnjak klime, ventile i sušilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dijagnostika...provjera vanjskih ventilatora i pritiska u sistemu mnogo toga govore.
Provjeriti sve to pa cete dobiti odgovore.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ventilatore sam mijenjao. A kolicina plina je usuta po onom sto pise na naljepnici. Koliki bi pritisak trebao biti?

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je oko 13 bara ali neka još netko potvrdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3