1 1
flyer

Golf 6- abs

Recommended Posts

Ekipa,

imam problem sa abs-om.Naime, prije par dana mi se upalila lampica abs-a i esp-a.Spojio sam dijagnostiku da vidim u čemu je problem i izbacilo mi grješku sa abs senzorom zadnjeg desnog točka (00287 - ABS Wheel Speed Sensor Rear Right (G44)).Zaminio sam drugi senzor i opet ista stvar samo je razlika šta je prije uz grješku stalo mechanical failure, a sad stoji implausible signal.

Svaki savjet je dobrodošao.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno ti je ostecen magnet na lezaju kotaca.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih napisat da mi očitava taj senzor brzinu u dijagnostici kad sam se u vožnji spojio.

Edited by flyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi gledao na grafu... ima li prekida. Jer i meni je čitao brzinu ali u jednom djeliću sekunde je imao prekid jer ga je falilo komadić.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, tommek10 said:

Jesi gledao na grafu... ima li prekida. Jer i meni je čitao brzinu ali u jednom djeliću sekunde je imao prekid jer ga je falilo komadić.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
 

Nisam, moga bi sutra pogledat iako sam primjetio da se upozorenje pali nakon šta prođem brzinu od 30km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam, moga bi sutra pogledat iako sam primjetio da se upozorenje pali nakon šta prođem brzinu od 30km/h
Samo ti spoji na dijagnostiku i polako vozi... po bojama su ti kotači. Prati zadnji desni i vidjet ćeš imaš li kratke prekide ili ne, kažem to su djelići sekunde ali dovoljno da ti javlja grešku. Imao sam takvu situaciju i zamjenio senzor ali na kraju mijenjao lezaj jer je do njega bilo tj. magneta na lezaju.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, tommek10 said:

Samo ti spoji na dijagnostiku i polako vozi... po bojama su ti kotači. Prati zadnji desni i vidjet ćeš imaš li kratke prekide ili ne, kažem to su djelići sekunde ali dovoljno da ti javlja grešku. Imao sam takvu situaciju i zamjenio senzor ali na kraju mijenjao lezaj jer je do njega bilo tj. magneta na lezaju.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk
 

Ok, hvala ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1