0
derba

Passat b6 rucna kocnica

Recommended Posts

Pozdrav 

Imam problem s ručnom kočnicom, tj. ona radi, ali  baca grešku (žuto prekriženi P) koja se ne može izbrisati. Neznam gdje bih mogao tražiti grešku dok mi majstor nedođe sa godišnjeg a u međuvremenu idem i ja. Dali je do nekog kontekta na kablovima motorica (s tim da kocnica radi besprijekorno) ili na modulu negdje za koji neznam ni gdje se nalazi.  Ako neko ima kakvu ideju što bih mogao probati sam napraviti 

1Fault found:
02839-Wake -Up line from Control Module for Electrical Parking Breake
009- Open or Short to Ground- MIL ON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba to sta prije napraviti nema veze sta ona sada radi moze ostat blokirana bilo kad.350kn ti je original prekidac najvjerovatnije je do njega.a znat ces sve kad ga spojis na dijagnostiku.pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je prekidac, 2$ na ebayu, ja sebi stavio radi perfketno. Mada mislim da nije prekidac ako gori LED na njemu i ako radi i nikad "ne prekoci" a i greska nije kao kada je prekidac barem ne ona koja je kod mene bila al moze svasta biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni prekidac radi ,sve odrađuje i svijetli ,jedino ta neka masa ...e sad gdje ? dali na motoricima ili prekidacu ili modulu . Spojen na dijagnostiku i piše ono što sam stavio u prvom postu i nemože se greška ocistiti tj. cim se obriše odmah se i upali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0