1 1
icLuj

Golf 6 zvuk getribe

Recommended Posts

Golf 6 2.0 TDI 81kw.. Znaci pri brzini od 70-80kmh se javlja zvuk poput nekog fuckanja.. Pri brzini od 70 je zvuk slabiji i da se podnosit a cim dode do 80 bas se jako cuje.. Zvuk nestaje pustanjem papucice gasa. Malo sam citao po forumu i vidim da pisu da je to mozda do getribe pa me zanima kako se to rjesava, jel se moze nesto dodatno desit ako se tako auto vozi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo ti je već o ovom problemu pisanja i na forumu, a imaš dosta toga i po netu.

meni se ista stvar dešava, čak sam bio u ovlaštenom gdje su mi rekli da je to normalno, iako meni baš i nije. 

da te utješim, ja sam kupio auto sa 150tkm i sada sam na 230 i nikad problema sa getribom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 08. 07. 2019. at 16:15, junkieee said:

bilo ti je već o ovom problemu pisanja i na forumu, a imaš dosta toga i po netu.

meni se ista stvar dešava, čak sam bio u ovlaštenom gdje su mi rekli da je to normalno, iako meni baš i nije. 

da te utješim, ja sam kupio auto sa 150tkm i sada sam na 230 i nikad problema sa getribom. 

Pa jesi bio kod mehanicara nekog il? Mene bas zivcira taj zvuk a nikak ne stignem odvest jer mi je radno vrijeme skroz sjebano.. Negdje sam procito da ima neki aditiv il nesto. A nije mi se to culo do nedavno a auto kma 240tkm pa neznam mozda samo fali ulja u getribi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promjeni ulje u getribi i pojačaj radio to je sve sto mozes jer to su nove generacije VW i puno im je stvari kao normalno, vozi pa budes vidio... pisali su da je neka ekipa i raskapala getribu i mjenjali lezaje itd ali zvuk ostao tako da... vozi i sam to slusam u 4 brzini bas dolazi do izrazaja na 80kmh ali jbg ulja ima sve radi glatko majstor kaze vozi to ti normalno....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, icLuj said:

Pa jesi bio kod mehanicara nekog il? Mene bas zivcira taj zvuk a nikak ne stignem odvest jer mi je radno vrijeme skroz sjebano.. Negdje sam procito da ima neki aditiv il nesto. A nije mi se to culo do nedavno a auto kma 240tkm pa neznam mozda samo fali ulja u getribi?

jes. piše da sam bio u ovlaštenom na pregledu. konkretnko AC Dojkić. 

Napravi ovo što kolega Polić kaže, kupi si dobre zvučnike uz to i mir :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da bi mehanicaru bilo drago da mi uzme novac i da odradi izmjenu ležaja ili se varam?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, MarioIV said:

nema filozofije tu

 

novi lezaj i vozi

 

kakav ležaj? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, MarioIV said:

nema filozofije tu

 

novi lezaj i vozi

 

Koja je cijena tog otprilike? Mislis da ce nestat taj zvuk s tim? Jer cini mi se da je dost ljudi reklo da nije pomoglo..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da sam negdje procitao da je neko stavljao neki aditiv i da je onda sve bilo uredu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1