1 1
KorniKornjaca

2014 Golf 7 1.6 TDI 4motion

Recommended Posts

Evo, da predstavim vozilo...

10 mj 2014.g...50000 km, kod mene 2 mj...slabasan 1.6 tdi  sa 105 ks unutra, s 4motion pogonom....nisam planirao uzet golfa, al zena je inzistirala na njemu, pa eto, napravio kompromis i uzeo 4motiona, posto imam neki skriveni fetis na pogon na sva 4 kotaca...

 

U serijali je i takav bude ostao, ne mislim neke hardkor izmjene radit...od stvari koje planiram uradit je ubacit led rasvjetu u unutrasnjost, zatamnit straznja stakla i eventualno jos koja sitnica ak mi padne na pamet....mozda, ali mozda, jednog dana remap...dok se zena malo ispraksira i prestane glumit da vozi formulu 1....

 

Od opreme: dual zone climatronic, 4x el prozori, el podesivi i grijani retrovizori, pranje farova, prvi i zadnji parking senzori, grijana profilirana sjedala, kozni mf volan i kozna rucica mjenjaca, auto hold, start stop smece, abs esp asr i slicna pomagala kojima nit naziv ne znam...kao Rabbit oprema je- nemam pojma kaj ulazi u tu opremu...slobodno me neko prosvijetli, jer do sad bas i nisam nasao popis opreme koja ulazi u taj model iz 2014...

 

U globalu, s autom nisam uopce zadovoljan, preslab je...al je 4motion, stabilnost na mokrome je fenomenalna...i zato jedva cekam zimu i prvi snijeg....

Kad prokuzim kak ubacit slike, stavit cu jos slika.

 

Do tad...

LP

 

20190507_201416.thumb.jpg.a0cb6eaecf2c6615ed383c1aed0aff27.jpg20190504_111534.thumb.jpg.69ba43fbb34386bebb9b2bfba2a21b57.jpgreceived_361270964493268.thumb.jpeg.25e8385d9a08b7d0bcd13658e4c625b0.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodi probaj mog pa ces morat odma remapirat auto ? isto 1.6 tdi na sedoxu

 

drufi auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon ravno 3 godine vožnje, folcika prodana....u te tri godine samo jedan check engine(treći grijač) i 1 put safe mode(miš pregrizao vakuum crijevo)...u međuvremenu je bio mapiran na 145ks...oba dva fara su napukla do te mjere da je iritiralo...i da...lagana saobračajka sredinom prošlog mjeseca....

Ukratko, auto je bio dobar, ali nije mi imao ono nešto(ilitiga gepek, sunce mu dvjestolitarno)....

Ak neko u okolici Osijeka naleti na srebrnog 4motion rabbita, taj je bio moj...il ak ga ulovite kad tad na oglasu, imate svaku preporuku za auto...

LP svima

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1