0
RI VW

DCC - Dynamic chassis control

Recommended Posts

Imam nekoliko pitanja vezano za DCC. 

Naime gledam nekoliko auta koji su potencijalni izbor i imaju DCC. Ono što me zanima je trajnost tih amortizera, da li je kao i obicnih, da li odlaze prije isto ili kasnije od obicnih. Kako se kreću cijene novih amortizera? 

 

Također me zanima spuštanje auta sa oprugama. Da li je moguće? Da li idu iste opruge, drugačije te da li nakon zamjene opruga za kraće treba napraviti kalibraciju. Da li je moguće preko VCDS-a ili je neka druga opcija za kalibraciju ako je pitrebna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ga mozes spustiti. H&R ima dcc compatible opruge, ne znam da li i Eibach sad pise na svoje da su compatible.

Ja nisam radio nikakvu kalibraciju nakon spuštanja ali vidi u ovlaštenom da li imaju tu opciju iako ne znam što bi s njom i dobio.

Moj auto je zadnjih 90k km na HR oprugama i za sad sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kuzim sta im znaci to compatibilno sa dcc, opruga ko opruga, bilo H&R ili eibach. Na stranim forumima sam citao da su radili kalibraciju (ne znam sto se dobije s tim), ja si planiram staviti prokit i gotovo, jedino preko vcds vidit da ne izbaci kakvu gresku i gotovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam jer iskreno nism to nikada nesto proucavao, a najbolje cuti iz iskustva. Bitno da se moze jer mi se neda kupovati gewinde. 

Za kalibraciju cu pogledati, jer sam citao da bi trebalo. 

 

Ako je ko redio, svaki savjet dobro dosao. 

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne kuzim sta im znaci to compatibilno sa dcc, opruga ko opruga, bilo H&R ili eibach. Na stranim forumima sam citao da su radili kalibraciju (ne znam sto se dobije s tim), ja si planiram staviti prokit i gotovo, jedino preko vcds vidit da ne izbaci kakvu gresku i gotovo
Slazem se, ni meni nije jasno. Al sam svejedno uzeo HR kad je vec pisalo da su compatible a ove druge nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kalibracija se mora odraditi radi promjene hoda amortizera nakon skracenog hoda kod manjih opruga 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0