1 1
remaker

Zvuk zmigavaca i upozorenja

Recommended Posts

Golf plus 2006 god...ne cuju mi se.znakovi upozorenja i zvuk zmigavaca dok rade..zanima me dali netko sa sigurnoscu moze reci dali zvuk zmigavca dolazi iz instrument table preko zvucnika ili preko releja? I ako netko zna kako tu zujalivu ispitat preko dijagnostike,pa da znam ako je otisla narucit cu drugu i zamijenit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni na golf 5 plus 2005 god je riknuo zvučnik u instrument tabli i kupio novi ...ugradio i sve radi kako treba.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..samo odlemim stari i zalemim novi..rastavljao sam tu tablu i vidim zvucnik ali tu zadnju zastitnu plastiku mi je bilo tesko odvojit pa sam odustao..ipak cu nekako morat sve otvorit

Share this post


Link to post
Share on other sites

da....otvori polako.imaj strpljenja,mislim da neces moci sa običnom lemilicom to odraditi jer su žice jako tanke pa se to lemi sa toplim zrakom...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me zanima da li zvuk zmigavaca takoder ide preko tog zvucnika ili je to druga neka greska ako moze tko sa sigurnoscu reci..a zvucnik cu svakako zamijeniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj zvučnik ti je za žmigavce,pojas kad nisi vezan.....mislim i kad ti rezerva se upali da on daje zvuk isto,meni nije ništa od ovog što sam ti naveo nije radilo,kad sam promijenio sve šljaka.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..da li si narucivao bas onaj sto si stavio sliku ovdje ili si iz neke druge trgovine/stranice na internetu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjenio..sve radi...jedino.mi nesto nije dobro sjela kazaljka za gorivo...kad je ugasen ostane na pola...al to cu rijesit nije mi se dalo odmah vadit sat opet ...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu i samo jako pažljivo to radi.sretno i uživaj u zvuku

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me opet.hehe..nikako da namjestim onu kazaljku za gorivo...ili premalo ili previse..da li trebam skroz zakrenuti u lojevo do kraja pa izvadit kazaljku pa ju ubost nazad tako da odma pokazuje nulu...za temp sam tako napravio i valja a ovo me pati malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja ih nisam skidao opće,tako da ne znam kako se rade,ali imaš na youtube točno kako se radi,ja sam gledao kak rastavlja kompletnu ploču.ako nađem pošaljem ti link

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Ovo je od mk4 al sve ti to isto


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napuni auto do vrha na prvi klik pistolja, spoji sat u auto, upali ga i podesi kazaljku da pokazuje puni tank. Tak sam ja kod sebe napravio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast... pametno,dobro si se sijetio.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1