0
Gustavo

Mijenjač ne prebacuje u petu brzinu

Recommended Posts

Mijenjač mi vi??e ne prebacuje u petu brzinu,ranije je ote??ano prebacivao,a sad umjesto u petu ubaci u treću,nije da mi treba previ??e peta,ali me zanima ??to bi moglo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ručica nema hoda prema 5oj?

Pretezno bude luft u onim polugicama na mjenjaču....

Jel ti mje??a prvu i rikverc?

 

Moguce je to ustelovat..... postoji ??ablon (imam ga orgigi vw) a moze se u 2icu..... jedna u kabini drugi ozdal ispod auta odvrce i zavrce saraf na polugi ??altunga...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle ručica nema hoda prema 5oj?

Pretezno bude luft u onim polugicama na mjenjaču....

Jel ti mje??a prvu i rikverc?

 

Moguce je to ustelovat..... postoji ??ablon (imam ga orgigi vw) a moze se u 2icu..... jedna u kabini drugi ozdal ispod auta odvrce i zavrce saraf na polugi ??altunga...

 

Ne mije??a prvu i rikverc,ali je dosta ra??telan mijenjač,jel mogu to nekako sam po??telat,jel ide bez grabe ili kod mehaničara moram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dost ra??telan.. onako "mlohav" :) il samo neprecizan.

Hm.. sam.. mislim da neces moc sam.... Il kanal il dizalica pa na bok :) Al prvo pregledat luft u onim plastičnim polugicama na getribi i gumenu kuglu na prenosu saltunga iz kabine na to polu??je.... kugla je u blizini letve volana i auspuha...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dost raštelan.. onako "mlohav" :) il samo neprecizan.

Hm.. sam.. mislim da neces moc sam.... Il kanal il dizalica pa na bok :) Al prvo pregledat luft u onim plastičnim polugicama na getribi i gumenu kuglu na prenosu saltunga iz kabine na to polužje.... kugla je u blizini letve volana i auspuha...

 

mlohav je,ali još hvata sve solidno,jedino petu neće,inače imao sam golf 1 pa sam mijenjao tu plastiku naprijed,ali je problem to naći i za dvicu već

Edited by Gustavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeznuto je kad je mlohav :lol2:lol2:lol2

Prvo provjeri gdje to ima praznog hoda pa mozes krenut dalje. Sam se nebi trebao rastelovat nego kad dobije luft onda teze pogađa brzine i ima duzi hod ručica mjenjača..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zeznuto je kad je mlohav :lol2:lol2:lol2

Prvo provjeri gdje to ima praznog hoda pa mozes krenut dalje. Sam se nebi trebao rastelovat nego kad dobije luft onda teze pogađa brzine i ima duzi hod ručica mjenjača..

 

meni je na jedinici bio luft naprijed ispod haube na onoj sredi??njoj osovini,budem vidio sutra jel dvica ima isto tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

jap.... il kugla il one gumene čahure na tom nosaču kugle...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jap.... il kugla il one gumene čahure na tom nosaču kugle...

 

Jel to jedino poma??e druge staviti,nema popravka i gdje to nabavit na autootpadu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto su cahure od plastike pa nisu nesto kvalitetne. Ulje ako bali jos dodatno nagriza. Dao sam tokaru da mi po njima napravi metalne i tad je vjecno.. nit lupa nit grebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem je sto su cahure od plastike pa nisu nesto kvalitetne. Ulje ako bali jos dodatno nagriza. Dao sam tokaru da mi po njima napravi metalne i tad je vjecno.. nit lupa nit grebe :)

 

Stvar rješena za prvu ruku,na dvije prednje čahure potrgala se ona plastika što ih stisne pa se ja dosjetio i stegnuo to žicom,ubaciću sliku kasnije,sad ubacuje u petu ko od šale :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stvar rješena za prvu ruku,na dvije prednje čahure potrgala se ona plastika što ih stisne pa se ja dosjetio i stegnuo to žicom,ubaciću sliku kasnije,sad ubacuje u petu ko od šale :vozi

 

 

Kako se ono ubacuje slika s kompa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0