3 3
Leo-st

Autonivelacija farova

Recommended Posts

Neznam gdje bi postavio pitanje a ako ovo nije pravo mjesto neka admini prebace. Znači hoću ugraditi autonivelaciju na vw boru 1.9 tdi 2000g. Pa me zanima ima li ko kompletnu shemu instalacije,za g4 ili boru i šta mi još osim senzora treba?

 

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni otvara samo forum ali ne pronalazi temu, da li se mora biti registriran ili što?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ide preko ovog linka kojeg si stavio... dobar je forum i tamo sam našao dosta dobrih tema i savjeta. Mene isto zanima jer sam mislio možda ubuduće nabaviti prednji branik koji je imao perače i sve ugraditi ali morat će to sve malo pričekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pun k posla za tu autonivelaciju,  a usustini nisi nesto extra dobio...
A pošto su xsenoni od r32 onda mi je autonivelacija i perači obavezni da budem legalan na tehničkom,tako da bi puno s tim dobio samo zbog toga i mirne duše kad dodje registracija

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam mora biti i autonivelacija i perači farova za oem xenon sa lećama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da mora. mozda jos godinu 2 se provuce nekako. ali sad se sve pocelo gledati 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dost posla ali tko ima volje može se, jedno što je meni upalo u oko je instalacija prednjeg senzora ispod mulde blatobrana jer se spominju dvije rupe ali tih rupa nema i ako se mora bušiti karoserija da bi se oni stavili... hmm s tim bih imao problem.

frontsensormount_zps32gkqa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da bi te rupe mogle biti na svakoj karoseriji ali su samo premazane zaštitom pa se ne vide, nešto se kao nazire kroz ali nisam siguran.

dsc_0028_2ypj14.jpg

dsc_0029_2i0jap.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka specifikacija materijala sa kataloškim bi dobro došla jer u ovim gornjim uputama ih nema, onda bi potraga za dijelovima bila lakša i znalo bi se što sve treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad neznam jel ide na svako kolo po senzor ili jedan naprijed i jedan nazad,inače senzore sam vidio na ebayu po 20-30dolara komad,plus instalacija a komplet perači polovni komplet sa posudom su oko 100eura....

 

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

 

 

 

fcd85ca05a282ca16c8137428cc7f396.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote post=921956" timestamp="1566819909" name="" userid="359169] Jel ti kineski valjaju štogod?
1pc SEEYULE Car Headlight Height Level Range Control Sensor 4B0 907 503 for VW Passat B5 3B Golf MK4
A nemam pojma,prekidač svjetla mi je kineski,prekidači prozora isto tako pa i ručica tempomata isto i ima skoro 2g radi sve bez problema

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da kreneš sa nabavkom dijelova i da sve imaš za ugradnju, po meni uzmi ove kineske senzore pa ako ne budu valjali lako se promjene ali čitav posao je dosta velik pa je najvažnije njega kompletirati u cjelini. Mislim da idu samo dva senzora na lijevu vozačevu stranu, barem po slikama iz gornjih uputa. Nije baš sve prikazao, mene bi zanimalo gdje provlači set kablova kad se spoje prednji i stražnji senzori, uglavnom sretno sa nabavkom dijelova a ako naiđem negdje neki info oko ugradnje šaljem ti ovdje u temu. Šteta što se nitko ne javlja tko ima autnivelaciju pa da potvrdi pitanje oko senzora.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3