2 2
VWTDI

Pranje podvozja automobila

Recommended Posts

Pozdrav VW forumaši :)

Kako nam polako stiže hladnije vrijeme a polako zima kuca na vrata,sigurno zimi slabo ko i praktikuje pranje podvožja automobila, jer na samouslužnim praonicama je slab pritisak i slabo opere bolje reći nikako, a neke i nemaju opciju pranja podvožja.Ja razmišljam da nabavim sebi jedan visokotlacni perač podvožja.

Pa kako se vi snalazite i kako perete podvožje?

 

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dvije rampe, naiđem rikvercom.
Razblažim Dimer, ali napravim da je malo jači i isprskam komplet podvožje.
Uzmem Karcher K2 i sve lijepo i detaljno isperem koliko je moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvije kante, dvije spužve, Čarli za suđe, kanal, i nekoliko starih krpa, drugo mi ne treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam kanal :mellow:,sad da auto razdižem svaki put na dizalicu nije mi to riješenje,gledam nešto na YouTubu pa ne znam da li je ova stvarčica skupa,ali djeluje mi dobro.

Moram i ja sebi da nabavim Kärcher K2 povoljan je, a odličan.

 

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj okrugli perač ne izgleda loše, mislim da čak nije ni pretjerano skup ali to je za one koji se ne žele saginjati, isto to možeš sa  visokotlačnim peračem koji ti onda služi za sve a ne samo za pranje podvozja. Ako nemaš kanal nabavi si metalne navoze i s njima se možeš poslužiti a imao ih godinama. Inače, operu to perači OK, ali ništa dok fizički ne prijeđeš sa spužvom i krpom, baš ostane neki sloj koji ne ide lako sa body zaštite.

navozi-auto-slika-680dwkjh.jpg

rampa-navozi-auto-slidkkdv.jpg

rampac9ksf.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako misliš na rampu bilo ih je čak pocinčanih za 300 kn 2 kom. a za istu cijenu ih je bilo i u Bauhausu ali obojane u plavu, mislim da ih sad ispod 700 kn nema baš... Rampa za auto 2 komada

rampa-auto-slika-4694uwj33.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hvala, nije tako strasno skupo.

Sent from my SM-T819 using Tapatalk


Imas i kod dugog sela neka firma radi cca 400kn dva komada...
Moram potraziti broj jer i sam sam bio u potrazi za tim navozima ali sam odustao jer nemam ih gdje skladištiti....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo imali dosta velike navoze na sklapanje, sami napravili i nije bila ovako rešetka nego puni lim 3-4mm kao vodilica sa rubovima pa kad se išlo na navoz i ako se malo fulalo guma je sklizala sa ruba ponovno u centar, malo dodatno osiguranje kod penjanja ali nakon kanala postalo nam nepotrebno jer se stalno premještalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/15/2019 at 1:50 PM, <TDI> said:

Ovaj okrugli perač ne izgleda loše, mislim da čak nije ni pretjerano skup ali to je za one koji se ne žele saginjati, isto to možeš sa  visokotlačnim peračem koji ti onda služi za sve a ne samo za pranje podvozja. Ako nemaš kanal nabavi si metalne navoze i s njima se možeš poslužiti a imao ih godinama. Inače, operu to perači OK, ali ništa dok fizički ne prijeđeš sa spužvom i krpom, baš ostane neki sloj koji ne ide lako sa body zaštite.

navozi-auto-slika-680dwkjh.jpg

rampa-navozi-auto-slidkkdv.jpg

rampac9ksf.png

Da ne izgleda loše ovaj okrugli perač,nisam našao ništa u BIH slično tome,nemam kanal i vjeruj da sam u nekoliko navrata razmišljao da nabavim metalne navoze ili kanal napravim,ali obaveze zovu pa nemam vremena nikako da uhvatim i nabavim metalne navoze.Razumijem te kolega ništa bez krpe i ručnog pranja,ali sreća pa je plastika odozdo na Mercu,pa se to lako opere,ali ovamo prema gepeku ima body zaštita,tako je baš ostane neki sloj na body zaštiti jer znam kada sam imao G4 Varinat ništa bez krpe :).

pic05.jpgpic08.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodna ove guma, baš dobro dođe kod podizanja i ne potrga se onaj rub praga kojeg stalno moram sanirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,  baš dobro dodje kod podizanja i nema oštecenja što je i najvažnije.Znam kako je bilo na G4 uvjek nakon podizanja rub praga dobije malo,pa je ovo daleko bolje riješeno :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote patak, nisam nikada brigu mučio sa tim. Ne znam da sam ikada oprao auto od ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2