2 2
tommek10

Kočiona kliješta(čeljust) golf 5

Recommended Posts

Trebao bi mi kataloski broj zadnjih kočionih klijesta za golfa 5 2007 66kw. Unaprijed hvala

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg... Ne vjerujem da ista ima na njima nakon 12 godina soli i pijeska. Po broju šasije možda?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
E jbg... Ne vjerujem da ista ima na njima nakon 12 godina soli i pijeska. Po broju šasije možda?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk


Skini gumu i malo pobrusi lako ces vidit broj ili otidi u ciaka br sasije i izbaci ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pri vremenu trenutno da skidam kotač... Ali navratit ću do tokića možda i kod njih izbaci koji točno tip ide.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slika s PR kodovima ti je u gepeku kod rezervnog točka i u servisnoj knjižici.
I koje kodove moram gledati ima ih tamo dosta.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš kodove u gepeku ili servisnoj 1KE,1KF ili 1KJ

sad sam bolje pogleda.kliješta su ista kod sva tri tipa

1K0615423M lijevo

1K0615424M desno

Share this post


Link to post
Share on other sites
imaš kodove u gepeku ili servisnoj 1KE,1KF ili 1KJ

sad sam bolje pogleda.kliješta su ista kod sva tri tipa

1K0615423M lijevo

1K0615424M desno

Nešto blizu imam 1KD medju kodovima. Znam kod motora, kod boje ali nisam znao da imaju i ostali kodovi. Ako su ista kljesta kako ima različitih za kupiti po izgledu za isti auto? Išao sam na ebay pogledati pa daje dvije vrste na oko razlicite

Po ovom broju što si ostavio moje nisu takve, prije ovakve.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

b319939756ea6c2618fe1c3e0fdade42.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, tommek10 said:

Nešto blizu imam 1KD medju kodovima. Znam kod motora, kod boje ali nisam znao da imaju i ostali kodovi. Ako su ista kljesta kako ima različitih za kupiti po izgledu za isti auto? Išao sam na ebay pogledati pa daje dvije vrste na oko razlicite

Po ovom broju što si ostavio moje nisu takve, prije ovakve.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

b319939756ea6c2618fe1c3e0fdade42.jpg

PRCode: 1KD = Disc brakes rear

Znači 1KD = Zadnja disk kočnica.

Gledaj dalje kodove.

Evo ti prevoditelj kodova, ukucaš svoje i klikneš search.

http://prsearch.planetvag.com/

Sad sam vidio da ti tražiš zadnje čeljusti, našao si dobar kod, sad po njemu kupi čeljusti. Najbolje da sa tim kodom odeš do ovlaštenog servisa da ti daju kataloški broj čeljusti.

Edited by goran sdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje komplikacije oko čeljusti jedne. Budem sačekaj tokića možda mi on javi koja ide. Mislio sam da su za petice tdi 66kw i 77kw iste ali ocito i za iste motore ima različitih čeljusti.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo po tom PR
ko-nica.jpg
Biti će to, tako izgleda.
Sad u potragu, ne znam jeli pametno kupiti polovnu trw i neku drugu osim trw-a novu

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je s tvojima? da ih daš reparirati? Gumametal u Zagrebu(meni se samo ne sviđa šta oni imaju svoje neke gumice narančaste)

šta ja znam,stavljali su ljudi i od FTE -a kliješta pa se nisu imali problema

jedino ne znam odnos cijene nove TRW ili neka druga marka,ako nije velika razlika onda bi uzeja TRW

Share this post


Link to post
Share on other sites
šta je s tvojima? da ih daš reparirati? Gumametal u Zagrebu(meni se samo ne sviđa šta oni imaju svoje neke gumice narančaste)
šta ja znam,stavljali su ljudi i od FTE -a kliješta pa se nisu imali problema
jedino ne znam odnos cijene nove TRW ili neka druga marka,ako nije velika razlika onda bi uzeja TRW
Zadnja desna čeljust mi malo šteka. Odvaja ona ali ne do kraja pa mi se malo kotač grije. Stisneš kočnicu i kad pustis možeš okretati disk ali malo teže i kad kvrcnes malo s nečim po čeljusti ona pusti i vrti se disk normalno.
U gumametal sam slao jednom čeljust na reparaciju jer mi je curilo ulje, zadovoljan sam bio napravljenim.
Auto mi treba za svaki dan na posao s posla pa ne bih bas eksperimentirao i slao za Zagreb i čekao da naprave.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjeri klizace celjusti a i sajle...  A za vidit jel do sajle treba malo skontat mehanizam i pod rukom ces osjetit jel sajla neda da se vrati il sama klijesta.

Inace nova su oko 730KN (FTE) puna cijena,... u tokica npr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Provjeri klizace celjusti a i sajle...  A za vidit jel do sajle treba malo skontat mehanizam i pod rukom ces osjetit jel sajla neda da se vrati il sama klijesta.
Inace nova su oko 730KN (FTE) puna cijena,... u tokica npr
Klizaci su dobri provjereno a sajle sam nove stavio obadvije. Koješta ne vraćaju do kraja i to bi rekao gornji dio kljesta i kad kvrcnes s nečim popuste skroz. naručio sam nova kljesta i sve što ide s njima od trw-a i plus kocione pločice nove oem. Budem promjenio preventive radi obadvoje kljesta. Kad dodje sve to što sam naručio uslilam pa objavom tu :)

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došlo sve... jako brzo za tri dana iz Njemačke. Počeo mi se jako grijati kotač pa sam se bacio odmah na posao. Na žalost nisam uspio sve do kraja. Prvo sam uništio lajtung pri demontaži. Jako je zapekao i nije se dao skinuti lako. Drugo kljesta nisam uspio skinuti ona dva sarafa m14 su toliko zapekla da ih nikako nisam mogao skinuti pa sam ostavio stara. Premda bi htio staviti nova da bude sve novo. Ako tko ima savjet kako da popustim te sarafe nek kaže . Čeljust sam stavio novu i nove pločice. Sad se kotač ne grije više i sve radi kako spada osim što mi je papucica dosta meka. Ozracio sam sistem ali možda nedovoljno. Kako je bolje vršiti ozracivanje dok auto radi ili dok je ugasen? 1c67d8f1770d7f219b33ca60edac8be2.jpg

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2