2 2
mvukos00

Trzanje kod pustanja i dodavanja gasa

Recommended Posts

Pozdrav ekipa

 

Radi se o golfu 6 2,0 tdi 103kw

Pocelo mi se desavati da auto trzne prilikom dodavanja i pustanja papucice gasa,  ali samo u slucaju kad jedva diram papucicu.. Npr lagana voznja u 4brzini,  i kad odvojim nogu trzne.. Isto se desava kad dodam blagi gas. 

Kad mi je noga vec na pola papucice ili na full gasu, nakon sto naglo odvojim nogu,  ne trzne nista.. Znaci samo kod blagog gasa.. 

Zna li netko u cemu bi mogao bit problem?  

Edited by mvukos00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti problem imam sa Passat B5.5 , mijenjao nosače motora i mjenjača ništa nije pomoglo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dali ste mjenjali ovo čudo taj donji neznam točan naziv kao stabilizator dolje na mostu se nalazi i ide na getribu....
To provjeriti i onda ostaju samo opruge lamele kao sto je gore spomenuto....f272db060fd9073180d6f1f96a51b0db.jpg

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci hvala na odgovoru,  s obzirom da su mi to spanska sela,  moze li se ta opruga stelovat,  mijenjat,  ili se treba mijenjat cijeli set? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze al moras mjenjat kompletan set kvacila kad se vec skinuo mjenjac jer mjenjanje samo lamele zbog opruga nema smisla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dvomaseni zamanjak ako ima (ovisi koja je godina) onda lamela nema opruge vec zamasnjak preuzima to sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dali ste mjenjali ovo čudo taj donji neznam točan naziv kao stabilizator dolje na mostu se nalazi i ide na getribu....
To provjeriti i onda ostaju samo opruge lamele kao sto je gore spomenuto....f272db060fd9073180d6f1f96a51b0db.jpg

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Dali je to ovo


Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 28. 10. 2019. at 18:30, AUTOFREAK said:

Dvomaseni zamanjak ako ima (ovisi koja je godina) onda lamela nema opruge vec zamasnjak preuzima to sve...

2012 je godina

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2