2 2
VWTDI

Golf MK8

Recommended Posts

Pozdrav kolege,sada sam gledao premijeru novog Golfa,ne znam šta da kažem za novu liniju samog Golfa,meni ne izgleda loše,nisam pristalica ovih "fake" završetaka izduva,novi izgled interijera mi se svidja takodje nova pozicija infotainment sistema.

Šta kolege misle o novom VW Golf MK8.

 

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvana nije loše ali prednja svijetla mi nisu baš po mom, podsjeća me na BMW, stražnjica O.K., nešto sitna izmjena ali nije loše samo bez ovih fake ispuha. Unutrašnjost, ajoj, znao sam da će osmica ići na taj futuristički dizajn interijera i meni to nikako ne sjeda. Sad ako se ide vagat svaka sitnica naravno da će možda biti nekih zanimljivosti ali ovo je moje osobno mišljenje ovako sad na prvu.

Golf 7 i 7.5 je po meni najbolji Golf ikad napravljen, da paše sve od vanjskog izgleda i interijera, barem je meni tako sjeo. Da nije bilo ovog fijaska sa paletom dizel motora bilo bi sve savršno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na prvu nista posebno..no kad sam vidio r line izvedbu i neke koji su spusteni s boljim branicimi auto moze jebeno izgledat. Tako to ide kod golfa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprijed i nije loš
Ali pozadi previše zavijen, jednostavno dosadno urađen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja kažem nije loš. Vjerojatno će tijekom vremena sjest na svoje.

Slažem se za fake ispuhe, očaj živi.

Čudi me i izostanak amortizera prednje haube, opet su vratili onu vražiju šipku za podbočiti haubu.

Dizajn kvake na vratima vozača nema poklopac bravice, već je tu rupa i bravica se vidi.

Prekidači svjetala, maglenki itd. Zgodniji je bio rotirajući botun, ovako trebaš na touch stiskati Mode da bi odabrao DRL, Auto, Kratka svjetla i to odvlači pažnju s ceste. Iza i oko panela istog će se skupljati prašina.

Nova ručica DSG-a mi je odlična, kao i LED prednja i zadnja svjetla.

Infotainment je sad na boljem mjestu, visočijem, pa nema (toliko) skretanja pogleda s ceste.

Za ostalo čekam priliku u živo vidjeti, pogledati i osjetiti za konkretniji dojam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se da je G7 i G7 Facelift puno ljepši izvana pogotovo facelift izvedba,mogu i ja reći da mi je to najljepši Golf poslije četvorke.

Novi G8 ima dosta novina u svakom pogledu,"nakrcali" su ga sa dosta tehnologije,i ja sam primjetio da nema liftera prednje haube što me baš začudilo,kao da sam negdje vidio ovaj dizajn otvora ventilacija :zid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je sa ovim retrovizorima?! Izgleda kao da su ih zaboravili, pa nakeljili naknadno...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2