1 1
Rijeka051

Svjetla Golf mk5/kljuc

Recommended Posts

Pozdrav, da li netko zna koji je orginal model svjetla na Golfu mk5 2008 god, GT Sport? Desno srednje svjetlo mi svako toliko ne radi. Ne znam da li mu treba neko vrijeme da se zagrije ili je do neceg drugog. Jednom kad ga upalim radi normalno, drugi put ne. Htio bi kupiti novo, pa da vidim da li je do zarulje.

Drugo pitanje - kako najlakse izvaditi rfid chip iz kljuca? Ovaj moji je stariji pa je zalijepljen, probao sam sa wd-40 ali nije pomoglo..bas cvrsto stoji. Probao sam sa serafcigerom gurnuti van, al mi je lagano puknuo (i dalje normalno pali auto) i ne bih htio forsirati da ostanem bez njega, jer imam samo jedan kljuc.

Hvala

Edited by Rijeka051

Share this post


Link to post
Share on other sites

2008a ima zaljepljenu ampulu u plastici mozes ju samo strgati. izvaditi je neces. daj si napravit drugi kljuc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Dario_7R said:

2008a ima zaljepljenu ampulu u plastici mozes ju samo strgati. izvaditi je neces. daj si napravit drugi kljuc

 

Mislis da odem kod vw i da mi kodiraju novi chip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, odeš kod bilo kojeg ključara koji radi auto ključeve, napravi ti za 300--500kn drugi ključ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, đumbir said:

Ne, odeš kod bilo kojeg ključara koji radi auto ključeve, napravi ti za 300--500kn drugi ključ.

Znaci i chip isprogramira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru. Znate mozda gdje mogu saznat koje zarulje moram kupit za golf mk5 gt sport 2008 god...orginal su gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nemaš xenon onda ti je H7 halogena, preporuka ti je da mijenjaš u paru, jer postoji šansa da će ti se razlikovat boja ako samo jednu promjeniš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1