1 1
tommek10

Zaštitna plastika ispod auta

Recommended Posts

Može mi netko pomoći gdje bi mogao nabaviti zaštitnu plastiku ispod auta. Golf 5 ima lijevu i desnu meni je potrebna desna gdje se nalazi hladnjak nafte.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovlasteni... i naravno trazit ponudu prvo... a ako imas kat br imas internet il trgovine tipa LagerOs Tokic  Ciak... itd...  S zamjenskim sam primjetio da su losije kvalitete i nestoje onda lijepo... a na svaki udarac pucaju il se izvitopere

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovlasteni... i naravno trazit ponudu prvo... a ako imas kat br imas internet il trgovine tipa LagerOs Tokic  Ciak... itd...  S zamjenskim sam primjetio da su losije kvalitete i nestoje onda lijepo... a na svaki udarac pucaju il se izvitopere
Kod mene ima tokić i ciak budem probao sa zamjenskim bude bolje sigurno nego što je sad.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te bočne i nije toliko problem stavit kineske kopije, ali za onu srednju ništa bez original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Original 1000kn jedna, u tokicu 360kn zamjenska. Budem probao još Anđelka i auto otpad možda ima polovne ali original.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam da je iljadu.. ja za a3 iz 2010 480kn jedna.

Ove obloe blatobrana zamjenske su jos veca koma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam da je iljadu.. ja za a3 iz 2010 480kn jedna.
Ove obloe blatobrana zamjenske su jos veca koma...
Tako mi pokazao ovaj u ciaku. Ovlasteni mi nije ni blizu da bas odem i provjerim. Ma one obloge blatobrana zamjenske su uzas stavljao sam starom na auto nikako ih staviti.
Ovo mi je bitno jer će se snijeg nabijati unutra možda i zamjenska bi poslužila.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tokica orginal je 622kn gledajuci bez br sasije ovako. Mk5 2008

Share this post


Link to post
Share on other sites
u tokica orginal je 622kn gledajuci bez br sasije ovako. Mk5 2008
Ok, sad sam pametniji. Kod mene u tokicu mi nisu znali reci već samo po broju šasije se salje upit ali cca 360kn ocito je to zamjenski.
Hvala ti

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad bi imao kat broj od ostecene bilo bi lakse...     ja sam nasao ovaj 1K0825202AG

Share this post


Link to post
Share on other sites
kad bi imao kat broj od ostecene bilo bi lakse...     ja sam nasao ovaj 1K0825202AG
To će biti ta, ima otvor za hladnjak nafte ne vjerujem da ima vise verzija za diesel motore.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1