2 2
Zrinac1007

Radio RNS 510

Recommended Posts

Pozdrav ekipa

Imam kopiju RNS 510

Radio super radi, ali mi se ekran zatamnio. Da li ima ko kakva iskustva? Jel ima netko da popravlja radio da vidi što je sa ekranom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda si stisnuo tipku da ti se zatamni...mislim da ti je u gornjem ljevom kutu ta tipka.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj onda imaš jednu malu rupicu kod mikrofona ,sa kemiskom stisni u nutra pa ga resetiraš komplet na taj način.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/3/2019 at 10:07 AM, Ari0306 said:

Probaj onda imaš jednu malu rupicu kod mikrofona ,sa kemiskom stisni u nutra pa ga resetiraš komplet na taj način.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

RNS nema mikrofon ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ima jer ga koristim

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.....kopija ima sve i svašta

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznad tipke za paljenje / gasenje vidi se mala oznaka "RST" i desno do nje je rupica u koju ubaci iglu ili pribadacu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da imaš mikrofon.
Nemaš RNS 510 nego kopiju.
 
Čovijek je ljepo napisao u samom početku da ima kopiju....

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa imam slican problem kao zrinac1007 na skicnom radiu. Znaci radi se o kineskoj kopiji rns 510, imam ga vec 5 godina i radio je super do prije nekih 6mj kad su se poceli pojavljivat problemi. Znaci radio kad se okrene kljuc i upali auto radio ne reagira i onda se upali tek nakon nekih 5–10 min sam od sebe, a nekad kad se da kontakt i malo priceka da se pogase lampice onda nekad odmag se upali a nekad ne. Također sam probao s tipkom rst ali nista se ne događa, bio sami kod majstora za radie i onga je spojio na kablove svoje i resetiri i proradio je al mi je reko da je radio u šlusu i da mu nema bas pomoci. Postoji jos jedan problem a to je da kad se ugasi auto i izvadi kljuc tipke ostanu priguseni svijetliti i ne znam jel ima intu pomoci. Ako ima netko da se razumije u tomi moze ga popravit bilo bi super. Radio je trenutno u servisu electrolab ali covjek kaze da on to ne moze popravit jer nema sheme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema spasa tu,bolje ti je da gledaš na novi neki ....na žalost.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2