1 1
Phibz

Passat B6 2010. prekratka kratka svijetla

Recommended Posts

Pozz,

prije jedno mjeseca dana sam mijenjao xenonke budući je jedna počela krepavat, i kako sam auto vozio uglavnom po gradu nisam primjećivao da su kratka svijetla prekratka, bacaju kad vozim po otvorenoj cesti jednu crtu i jedan razmak između crta, i tu je kraj, bacaju jedno 5-6 metara rekao bih, probao sam kroz postavke resetirati na tvornicke postavke nikakvog ucinka nije imalo,

na koji način se to podešava, mogu li ja to sa svojim minimalnim znanjem oko auta podesiti =), ili opet moram kod auto električara?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li prilikom paljenja motora xenon farovi odrade adaptaciju?
Dakle, kada palis farovi tj sociva bi trebala napraviti pomjeranje dole-gore, lijevo desno i samim tim izvrsiti adaptaciju shodno opterecenosti senzora koji se nalaze naprijed na prednjem trapu i nazad.
Ako
To ne rade ili ne rade u potpunosti, onda je stradao jedan od tih senzora opterecenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Imas li gresaka u xenon modulu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, trebaju odraditi ples. Onda ako to odrade i ako i dalje nisko bacaju treba ih jednostavno postelati u nenatovarenom autu a za to ide branik dolje ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo mi djeluje ko da je netko zaboravio motorice spojit nazad i tuku samo u pod 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1