2 2
Mate1911

Golf 7- selen blokovi?

Recommended Posts

Pozdrav,

već neko vrijeme povremeno čujem zvuk iz podvozja koji nije stalno prisutan. Najčešće pri uzbrdici i na neravninama. Mislim da je stabilizator ili selen blokovi. Šaljem video. Najbolje se čuje od 6-9 sekunde.  Ako je netko imao sličan problem? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista cudno, cim padnu temperature pocinje skripat ovjes, ako ne podmazes silent blokove skripat ce jos vise.

Meni su to davno prije dok sam imao G7 u servisu spricali.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na šestici ista stvar već polako čujem ujutro da škripucka....
Nema lijeka silikon sprej i nadati se barem mjesec dana da će biti tiše
Ja sam već naviknuo uši na te zvukove

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i meni bilo, katastrofa.
Prolazim kroz podzemnu garazu u Avenue Mallu i ekipa s podsmjehom gleda prema meni, prelazim kroz one lezece, a ovjes cvili ko na Tamicu.
Stalno sam to spricao i drzalo je cca 3000km.
Uzmem poslije Golfa novog Focusa i ni nakon 30tkm nema nikakvog skripanja ili cviljenja i sta da covjek kaze, dok je Golf poceo skripat nakon 5tkm.
Ne znam jesu li na redizajnu rijesili te silent blokove al poznavajuci VW, reci ce da je to normalno i nis ne dirati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Imam problem sa selenima na prednjem trapu, u pitanju je passat 5+. 

Donje krivo rame na obje strane je otišlo, pa sam mislio zamijeniti samo selene, a ne ramena i vidim ima more tih proizvođača. Stavio bi neke baš kvalitetne selene.

Istraživajući suzio sam izbor na ove tri marke, pa koje Vi preporučujete? Selene bi naručio iz Njemačke.

2 komada TRW 36 eura

2 komada MEYLE HD 35 eura

2 komada LEMFORDER 39 eura

Koja od ova tri bi Vi preporučili po nekom Vašem iskustvu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,

već neko vrijeme povremeno čujem zvuk iz podvozja koji nije stalno prisutan. Najčešće pri uzbrdici i na neravninama. Mislim da je stabilizator ili selen blokovi. Šaljem video. Najbolje se čuje od 6-9 sekunde.  Ako je netko imao sličan problem? Hvala.

Danas pri montaži zimskog seta odradio podmazivanje cvrčaka u ovjesu i odmah mogu ugasiti radio a da me ne živciraju zvukovi .... 5139ca849592d6dbed2c4b3e27d633d2.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2