2 2
opri

vw passat-prednji senzori i auto.klima

Recommended Posts

Pozdrav,

imam dva pitanja vezno za parking senzore i automatsku klimu.

radi se o passatu iz 2013.

znači ovako, kada se negdje parkiram na naprijed, prednji se senzori neće upaliti ako prije toga ne stavim u rikverc, ili ih upalim na onaj prekidač na konzoli, tako je valjda inače, ali me zanima da li se to može napraviti, tj. uključiti da se oni pale automatski kod manje brzine kod parkiranje, vozio sam se u jednom golfu 7 i to kod njega radi, čim se približi zidu prednji sezori se uključe??

I druge, vezano za klimu, npr, kada ujutro sjednem u autio i hladno je, i stavim npr, grijenje npr.22°C, njemu dok počne grijati treba neko vrijeme dok ne zgrije motor, ali ne kužim ako je na automatskom modu, zašto ne smanji automatski ventilator na najmanje, nego bude na 2 crtice, pa mi cak puše hladno dok se ne zgrije, pa ga ja onda manualno smanjim na minimum.

Isto sam to vidio kod nekih auta, da u tom slučaju automatska klima drži ventilator na minimumu dok nema uvjete za grijanje.  Kako je to kod Vas, i da li se može dijagnostikom podestiti?

lp

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mogu sa dijagnostikom namjestiti da mi se prednji senzori pale kad se približavam zidu?? Automatski bez da prije ide u rikverc?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj b7 radi identicno tako da je s autom sve u redu. Senzori nisu stalno aktivni tako da ne znam kako bi on znao da se ti priblizavas zidu osim ako ga ne upalis. Imas gumb za palit senzore kraj mjenjaca?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam, ali vozio sam se u golfu 7 i on pali prednje senzore cim je ispred nešto! Očito drugačije setirano.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi osobno to islo na jetra. Stisnes gumb i parkiras

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29. 11. 2019. at 21:00, opri said:

Imam, ali vozio sam se u golfu 7 i on pali prednje senzore cim je ispred nešto! Očito drugačije setirano.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

usporedjujes mlađu 7icu i vjerovatno drugu opremu.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vjerojatno..ma i ovako je ok..ali me zanimalo da li se to moze namjestiti!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2